ijournal.cz

Jen květina nestačí. Dejte ženám najevo, že vám na nich záleží, aneb Mezinárodní den žen: kytici, bonboniéru i večeři seženete na jednom místě

red Zdroj: damejidlo.cz 7.3.2021 Rady, tipy, názory
Nic nepotěší ženu tolik, jako květiny a výborné jídlo, o jehož přípravu se postará někdo jiný. K nadcházejícímu Mezinárodnímu dni žen ji proto překvapte a vezměte starost o celodenní program a péči na sebe. Ale nebojte, nezůstanete v tom sami. Pomůže vám Dáme jídlo. Díky této službě si můžete dopřát porci radosti navíc a vychutnat si pokrmy z vaší oblíbené restaurace u vás doma. Začít lze hned ráno společnou snídaní a den završit výtečnou večeří.

DJ snídaně ©Dáme jídlo
A pokud se chcete v kuchyni vytáhnout sami, můžete na Dáme jídlo využít novou službu rozvozu potravin, která vám potřebné suroviny doveze už do 30 minut, aniž byste museli opustit pohodlí a bezpečí svého domova. A nezapomeňte ani na zmíněnou květinu! Dejte ženám ve svém okolí najevo, že vám na nich záleží. Květiny, donuty, sladkosti a další rozličné pochoutky či již hotové pokrmy z nabídky více než 5000 podniků pořídíte na jednom místě a bez zbytečných starostí.

DJ-Snidane-low-249 ©Dáme jídlo

Mezinárodní den žen připadá každoročně na 8. března a jde o svátek uznávaný po celém světě. V roce 1975 jej ustanovila OSN coby připomínku výročí stávky newyorských švadlen za rovnoprávnost. V České republice patří Mezinárodní den žen od roku 2004 mezi významné dny. Nezapomeňte jej proto oslavit i vy a potěšit své nejbližší.

Jen máloco udělá takovou radost, jako skvěle připravené jídlo. Máte-li však ze svého kuchařského umění obavy, nechte to na odbornících. Prostřednictvím Dáme jídlo si můžete vybrat z více než 5000 podniků, jež zastupují pestrou škálu kuchyní od české přes středomořskou až po asijskou či mexickou. Objednejte si cokoliv, na co máte chuť, a kurýr vám objednávku přiveze v průměru už do 30 minut.

Pokud si však v kuchyni věříte, ujměte se vaření sami. Potřebné suroviny jsou také k mání na platformě Dáme jídlo, jež v Praze spolupracuje s řetězcem Tesco Expres a s dodavateli tyrolských specialit, ryb a nápojů. Zároveň nedávno vznikla služba rozvozu potravin Dáme market, která je nyní dostupná zákazníkům v okolí jejího prvního vlastního skladu na Bohdalci v Praze 10. S rostoucím počtem nově vznikajících skladů se bude služba postupně rozšiřovat i do dalších částí Prahy a jiných měst České republiky. Tato služba posouvá hranice on-line doručování nákupů a rozvozová zóna je nastavená tak, aby zaručila dodání do 30 minut. Také ji lze využít i pro velmi malé nákupy. Minimální výše objednávky je 99 korun, takže si můžete nechat dovézt třeba jen bonboniéru. Ta jistě potěší každou ženu.

DJ auta02 ©Dáme jídlo
Zaručeně fungují také květiny, kterým žádná žena neodolá. Ať už zvolíte obligátní karafiát, nebo dáte přednost bohatší kytici, stačí pár kliknutí a vše objednat on-line. Květinářství Kytky od Pepy a Florino nabízí široký výběr čerstvých a ručně vázaných květin.

 Kytky od Pepy 82 ©Dáme jídlo

TIP:

Na webu nebo přes aplikaci (ke stažení na App Store i Google play) seženete na jednom místě jak hotové pokrmy z pestré nabídky restaurací a bister, tak potraviny, kosmetiku či květiny pro vaši milovanou ženu. Platformu damejidlo.cz můžete využít ve více než 170 městech naší republiky, a to od rána až do 22. hodiny. A nejlepší na tom všem je, že vám kurýr doručí objednávku v průměru do pouhých 30 minut.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: damejidlo.cz