ijournal.cz

Nová edice kolekce Premium přichází do české sítě obchodů Reserved

red Zdroj: Reserved 30.10.2018 Móda, obuv, doplňky
re-premium-collection-ona
Prémiová kolekce značky Reserved, zaměřená na nadčasové formy a vysoce kvalitní materiály, přichází do České republiky. Od klasického trenčkotu po perfektně střiženou bílou košili – tato capsule kolekce byla navržena tak, aby k sobě vše ladilo a modely tak vydržely v šatních skříních dlouhou dobu. LookBook18824

 LookBook1

Nezaměnitelný kontrast černé a bílé barvy se v kolekci mísí s teplou béžovou, červenou a hnědou barvou a vytváří tak jednoduchou paletu teplých barev. Všechny kousky z této kolekce byly navrženy tak, aby vytvořily klasickou základnu podzimního stylingu. Najdeme tam tak ženské bílé halenky i maxi košile inspirované pánskou módou, kabáty v moderním stylingu i s trendy rozšířenými rukávy i neokoukanou klasiku ve formě roláků. Reserved si v této kolekci hraje především s detaily a texturou materiálů, najdete tam lesk, mat, hustě tkanou vlnu i měkký úplet Pima. LookBook18544LookBook18622
Kolekce Premium nabízí vysoce kvalitní materiály jako je kašmír, merino nebo organická vlna. Spolu s designem této kolekce tak vytváří klasické kousky, které vydrží déle než jednu nebo dvě sezóny.  

 

Prémium i do pánské skříně

Mužská část kolekce Premium je navržena v elegantním neformálním stylu. Nabízí jak formální, tak i víkendové prvky. Barvy jsou tlumené, přecházejí mezi černou a bílou s přidanými tóny univerzální béžové nebo světle modré. Lehké  zimní bundy s kapucí, kabáty s jemnou vlnou a slim fit kalhoty jsou doplněny moderními doplňky: hustě pletené šály, sportovní kšiltovky, aktovky se zaoblenými hranami nebo kožené batohy. Prodloužená linie kabátů a nenápadně zkrácené nohavice kalhot tvoří novou siluetu, podobnou té, která se objevuje na dnešních přehlídkových molech. 


O fotografie pro prémiovou kampaň Reserved se postarala Agnieszka Samsel a Magda Wuensche a styling měl na starosti Andrzej Sobolewski.

foto Reservedre-premium-collection-ona-1re-premium-collection-ona-2Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Reserved