ijournal.cz

Noste květy na své tváři!

red Zdroj: ZuiiOrganic 8.7.2014 Krása a zdraví

Australská dekorativní biokosmetika ZUII Organic představuje další úžasný výrobek pro běžné každodenní i slavnostnější večerní líčení – tvářenku Flora. Zatímco tvářenky konvenčních značek obsahují syntetické látky jako např. mastek, které pleti neprospívají, ZUII Organic nabízí naprosto bezpečnou přírodní alternativu pro efektní zdravé zvýraznění líček, která zároveň pěstí a chrání pleť

 Skupina_Zuii_tvarenky

Dekorativní kosmetika ZUII Organic nabízí tvářenky v několika krásných přirozených barvách s perfektní stálostí. Jsou vyrobeny výhradně z rostlinných složek v nejvyšší biokvalitě. Kromě estetické funkce pleť zklidňují a působí protizánětlivě. Z květů obsahují královnu všech květin – růži damašskou, jasmín a hojivý heřmánek, výtažky z aloe vera, přesličky a kopřivy, jako pojivo je použit výživný jojobový olej.

Tvářenky ZUII Organic se dobře nanáší a velmi jednoduše s nimi lze vytvořit efektní stínování v okolí lícních kostí podle individuálních potřeb i typu líčení. Použití této tvářenky v rámci profesionálního líčení pro focení či módní přehlídky si velmi chválí také řada vizážistek.    

Cena: 630,- KčK dostání v eshopu na www.biorganica.cz

kosmetika Zuii

kosmetika Zuii


              

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ZuiiOrganic