Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 25.Červen 2018
ijournal.cz

Letní osvěžení ve STARBUCKS

red Zdroj: Starbucks® 8.7.2014 Gastronomie

Výjimečnou novinkou tohoto léta, která rozšíří nabídku oblíbených Frappuccino nápojů, je lahodné Yoghurt Frappuccino, ve dvou osvěžujících příchutích – Red Berry a Banana. Tento studený nápoj je perfektní kombinací čerstvého jogurtu a ovoce rozmixovaného s ledem a přináší jedinečné letní osvěžení.

Variantou pro horké počasí jsou také loni představené, oblíbené Refresha nápoje, které nekompromisně osvěží příchutěmi Cool Lime a Berry Hibiscus a zároveň dobijí energií získanou ze zelených kávových zrn. Zrnkovou kávou této sezóny je Kati Kati, šťavnatá a osvěžující směs kávových zrn z východní Afriky, s citrusovými a kořenitými tóny, která výborně chutná i v ledovém provedení a skvěle se hodí k čerstvému citrusovému ovoci. V kavárnách je také dostupná letně laděná kolekce hrnků a termohrnků.

Zrnková_káva_Kati_Kati

Letní nabídka je ve Starbucks dostupná od 8. července do 9. září 2014.

„Každou sezónní nabídku obohacujeme o nějakou novinku a na letošní léto jsme připravili jedinečné jogurtové Frappuccino ve dvou ovocných příchutích, které rozšíří velice oblíbenou rodinu Frappuccino nápojů.Věříme, že senová Frappuccina mezi našimi zákazníky stanou letním hitem stejně jako Refresha nápoje, které je možné si po loňském úspěchu stále vychutnávat na kavárnách,“ řekl Brian Aherne, Regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko.

Yoghurt_Frappuccina

Starbucks®Frappuccino nápoje:

  • NOVINKA! Red Berry Yoghurt Frappuccino – kombinace jogurtu a zahradního ovoce rozmixovaného s ledem.
Red_Berry_Yoghurt_Frappuccino
  • NOVINKA! Banana Yoghurt Frappuccino – spojuje chuť jogurtu a banánu rozmixovaného s ledem.

Banana_Yoghurt_Frappuccino
  • Refresha nápoje jedinečné osvěžení ve dvou lahodných příchutích – Cool Lime a Berry Hibiscus. Připravované z extraktu ze zelených kávových zrn (přírodního zdroje energie), ovoce a ovocného džusu, vytvářejí osvěžující nápoj s nízkým obsahem kalorií.

Zrnková káva:

  • Starbucks® Kati Kati Blend – je směsí kávových zrn z východní Afriky (Keňa a Etiopie), která se vyznačuje rovnováhou mezi citrusovými a kořenitými tóny zrn z Keni a jemnou květinovou vůní a svěží kyselostí kávy z Etiopie. Tato šťavnatá a osvěžující směs chutná výborně jak horká, tak studená a skvěle se doplňuje s čerstvými citrusy a jahodami.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks®