Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Neuvěřitelné setkání s hollywoodským idolem v centru Prahy

red Zdroj: www.waxmuseumprague.cz. 1.5.2014 Koktejl, Výstavy

U příležitosti tradičního českého svátku zamilovaných vyslala Madame Tussauds do pražských ulic slavného oscarového herce George Clooneyho. Vysoce realistická figurína, nonšalantně usazená na kožené pohovce před pražským Rudolfinem, na sebe strhla veškerou pozornost. Kolemdjoucí se s figurínou dvojnásobného držitele titulu „Nejvíc sexy muž“, který je vyhlašován časopisem People, hojně fotografovali a natáčeli.

IMG_0640
Clooney je spolu s Nicole Kidman, Quentinem Tarantinem, Brucem Willisem, Angelinou Jolie, Bradem Pittem, Lady Gaga a mimozemšťanem E. T. součástí unikátní hollywoodské výstavy Madame Tussauds, která je kvidění v pražském Muzeu voskových figurín. Speciální filmové provedení poskytuje návšěvníkům jedinečný a nevšední zážitek. Dnes byl lamač dívčích srdcí George Clooney vyslán do ulic, aby spolu s Pražany a turisty oslavil prvomájové odpoledne.

„Nemohla jsem tomu uvěřit. Zpočátku jsem si v duchu říkala: Co dělá George Clooney v Praze? Natáčí nějaký film? Figurína je vážně úžasná, jen jsem čekala, kdy mrkne. Samozřejmě jsem se s ním vyfotila a poslala fotku všem kamarádům,“ řekla Andrea, jedna z obdivovatelek slavného herce.

IMG_0769
„George je jednou z našich nejpopulárnějších figurín vůbec, především mezi ženami a dívkami. Dnes slavil úspěch i pod širým pražským nebem, kde s lidmi slavil den lásky,“ řekl Richard Jones, globální manažer Madame Tussauds pro vnější vztahy. „Návštěvníci Madame Tussauds po celém světě milují, když se mohou ke svým oblíbeným celebritám dostat co nejblíže, dotknout se jich a vyfotit se s nimi. My jsme skutečně rádi, že jsme tuto možnost mohli dnes dopřát ještě více lidem.“

Nyní už je George Clooney zpátky mezi ostatními figurínami Madame Tussauds v Muzeu voskových figurín v Celetné ulici č. 6. Vstup na speciální hollywoodskou výstavu je v ceně vstupenky do Muzea voskových figurín, která stojí 160 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti a studenty.

www.madametussauds.com/Prague

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.waxmuseumprague.cz.