ijournal.cz

Neopakovatelná soutěž o dárkový voucher do butiku módní návrhářky JITKY KLETT

red Zdroj: butik Jitka Klett 6.6.2019 Soutěže

Evropská módní značka JITKA KLETT Prague působí na trhu již 25 let a za tu dobu pod vedením módní návrhářky Jitky Klett rozšířila své jméno do celého světa. Pro tvorbu Jitky Klett je charakteristická kromě kladení důrazu na ženskost, eleganci, také harmonie a vytváření vlastních originálních potisků látek. V její nové kolekci inspirované pouští, písečnými dunami a oblohou naleznete nejkvalitnější přírodní materiály, kterým dominuje velmi kvalitní len a jemné hedvábí. Nosným prvkem je výrazná krajka, která svébytně doplňuje autorské grafické zpracování potisků. Barevnost modelů připomíná poklidnou hladinu osvěžující oázy a příjemný vánek, který si pohrává se zrnky písku při západu slunce.

Klett

Kromě Integrity kolekce připravené na letošní léto jsou v butiku k vidění také nové exkluzivní fotografie z projektu Women’s success and Jitka Klett, které vznikaly v magickém prostředí pouště v Dubaji. Originální výstava fotografií českých žen, které dokázaly sloučit rodinný život s úspěšnou kariérou v oblasti podnikání, kultury nebo politiky a které jsou s módní značkou JITKA KLETT Prague spojeny.

Výjimečnými tvářemi tohoto projektu, který symbolizuje vzájemnou podporu mezi ženami, jsou vynikající šperkařka a majitelka firmy JK JEWELS Jitka Kudláčková. Také zakladatelka Ocenění Českých Podnikatelek a majitelka agentury Helas s.r.o. Helena Kohoutová. Obě dvě dámy spolu s dalšími VIP osobnostmi podpoří svojí účastí odhalení fotografií, které vznikly rukou úspěšného fotografa Ondřeje Pýchy.

V současnosti můžete luxusní českou módní značku JITKA KLETT Prague najít v Čechách, na Slovensku, ve Francii a Spojených Arabských Emirátech. V Praze v obchodě ve Slovanském domě mimo oděvů naleznete i kolekce módních doplňků, kabelek i vlastní parfém.

Proslulá módní návrhářka JITKA KLETT ve své práci Klett_01vyzdvihuje ženskost a eleganci. Nenechte si ujít příležitost soutěžit o voucher v hodnotě 3 000 Kč, který obsahuje styling, dárek a oběd v restauraci  KOGO ve Slovanském domě v Praze.


Soutěžní otázka:

Uveďte název nové letní kolekce Jitky Klett.

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 16. června 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – Jitka Klett. Výherce budeme kontaktovat emailem.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: butik Jitka Klett