ijournal.cz

Není sníh jako sníh. Ten dentální potěší i na jaře a po celý rok

red Zdroj: Megasmile 8.3.2016 Krása a zdraví

Milovníci zimních radovánek bílou nadílku zbožňují, a to i v předjaří, ale co ti, kteří už prahnou po teplu a slunci? I ty lze přesvědčit, že nějaký sníh si přeci jen zamilují, ať už je březen či duben. Dentální sníh nabízí naprosto revoluční způsob čištění zubů a ústní dutiny. Je vhodný i pro ty, kteří nosí rovnátka. Jakmile objevíte jeho kouzlo, už se bez něj neobejdete a najde si stálé místo ve vaší kabelce, školním batohu, aktovce či kapse.

megasmile-dental_snow-black-background

Stačí nanést malé množství  pěny na hřbet ruky (či rovnou do úst), slíznout, v ústech poválet a buď Megasmile-Ortho-BlackWhiteningvyplivnout, nebo spolknout a máte vyhráno. Svěží dech a perfektně ošetřený chrup budou vaše hlavní poznávací znamení. Dentální sníh využijete na cestách, při náročném dni plném pracovních schůzek, ovšem i za „běžného chodu“.


Jestliže toužíte ještě navíc po běloskvoucím úsměvu, kombinujte používání dentálního sněhu s kartáčky Megasmile. Díky unikátní technologii aktivního uhlí je můžete používat i bez zubní pasty, a přesto se pyšnit během pár týdnů zářivějším úsměvem. K dostání jsou jak manuální tak elektrické. Všechny varianty v dokonalém designu. Megasmile oslnil natolik, že vyhrál i prestižní cenu Red Dot Award.
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Megasmile