Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Nenechte si ujít 24. května Reebok WELLNESS MARATHON

red Zdroj: wellnessmarathon 5.5.2014 Aktuality a pozvánky, Sport
V sobotu 24.5. 2014 se v O2 areně v Praze uskuteční již 13. ročník největší aerobic-fitness dance party ve střední Evropě – Reebok WELLNESS MARATHON!

Tento rok se na stage O2 areny vrací BETO PEREZ, zakladatel světového fenoménu ZUMBA a fitness celebrita. Beta uvede skupina “předskokanů” EUROPEAN BETO TEAM složená z 30 nejlepších evropských lektorů Zumby. Své evropské fanoušky potěší zakladatelka PILOXING a trenérka hollywoodských hvězd VIVECA JENSEN a také miláček publika ALEJANDRO ANGULO přinášející SALSATION, oblíbený styl posledních ročníků akce. Absolutní novinkou Reebok WELLNESS MARATHON 2014 je aktuální hit MASALA BHANGRA, prezentovaný TINA & DENNIS THOMSEN v rámci celosvětového turné. Aerobic zastoupí populární dvojice ROMAN ONDRÁŠEK & LENKA VELÍNSKÁ.

Reebok WELLNESS MARATHON

Nedílnou součástí Reebok WELLNESS MARATHON jsou edukační workshopy představující současné novinky a trendy (Insanity, Cross-Fit, Jumping, Fit & Funky, Rubber Fitness, Refit Revolution, Reebok Jóga, Aerobic Dynamic Kickbox, Afro Fitness, Port de Bras, …) a prodejní wellness výstava výrobků a služeb. Účastníci akce se mohou mimo jiné těšit na módní show Reebok a tombolu, ve které se mezi dalšími hodnotnými cenami objeví dárky z nové sportovní kolekce této značky, která se stala generálním sponzorem akce.

O skvělou atmosféru O2 areny a pohodovou náladu všech 3 000 účasníků akce se postará kubánský DJ ELIER. Po skončení programu v O2 areně následuje After Party v OC Harfa s autogramiádou účinkujících hvězd akce.

Inspirující video z loňského ročníku http://www.youtube.com/watch?v=f1Bi9p9QUgs

Exkluzivní prodej vstupenek na Reebok WELLNESS MARATHON 2014 již probíhá na všech terminálech Sazka Ticket nebo na www.sazkaticket.cz

Pro maximální komfort a spokojenost účastníků je v prodeji pouze 3 000 vstupenek.
- Základní vstupenka: 999 Kč
- Věrnostní vstupenka: 750 Kč 

HLAVNÍ STAGE – O2 areny:
11:00 – European BETO TEAM & DJ ELIER
11:30 – BETO PEREZ – ZUMBA MASTERCLASS
13:00 – VIVECA JENSEN – PILOXING SHOW TEAM
14:00 – ALEJANDRO ANGULO – SALSATION DANCE
15:00 – TINA & DENNIS THOMSEN – MASALA BHANGRA
16:00 – ROMAN ONDRÁŠEK & LENKA VELÍNSKÁ – AEROBIC
17:30 – AFTERPARTY – OC HARFA – AUTOGRAMIÁDA HVĚZD

Více informací na www.wellnessmarathon.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: wellnessmarathon