ijournal.cz

Nelly Řehořová se pilně připravuje na své první CD ! Proč nemá čas na kluky ?

red Zdroj: archiv Nelly Řehořové 27.3.2015 Celebrity

Nelly Řehořová z Police nad Metují začínala jako herečka u populárního režiséra Zdeňka Trošky v Babovřeskách, kde si zahrála ve dvou dílech. Už od malička milovala zpěv, a proto se chtěla vydat i na hudební kariéru. V minulém roce vyhrála hlasování na soutěži Česko zpívá a od té doby se její kariéra pohnula správným směrem.

foto4foto3Mladá krev na hudební scéně chybí a Nelly dává krůček po krůčku o sobě vědět. Nelly se rozhodla založit kapelu, se kterou chce vyrazit na koncerty. „Jsem nyní zavřená neustále ve studiu a natáčím písničky na první desku s kapelou“ dodává Nelly Řehořová, která naposledy o vánocích představila svou písničku Za oknem sněží. Daří se jí i v modelingu, nafotila s fotografkou Anetou Kupcovou sérii fotografií a byla ji nabízena práce v modelingu v zahraničí, proto nemá čas ani na kluky. Ta již svého nápadníka má, je jím Roberto ze Španělska. „Brzo se uvidíme, už se na něj moc těším, ale nejdříve škola, pak zpěv a pak to ostatní. V hlavně stejně mám pořád jen muziku, chtěla bych dělat rock, pop, vzorů mám hodně, ale chtěla bych mít svůj styl“ dodává Nelly.  

foto1foto2

       
V budoucnu by se talentovaná dívka chtěla herectví i nadále věnovat. „Ráda zpívám, bavilo by mě koncertovat s kapelou a vydat své první CD“ plánuje.  Její písnička Ty dy jou měla premiéru na charitativní akci Večer pro dobrou věc, kde vystupovala po boku řady osobností jako je Miluška Voborníková, Milan Drobný, Heidi Janků, Hanka Křížková či Marian Vojtko, který dostal od Nelly pěkně našviháno ke koledě a to v předstihu. Nelly už brzo bude poté natáčet i videoklip ke své písni Ty dy jou.

foto5foto6

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv Nelly Řehořové