ijournal.cz

Nejžhavější Angriest Whoperr® nově u BURGER KING®

red Zdroj: BURGER KING® 3.4.2016 Gastronomie

BURGER KING®, druhý největší řetězec rychlého občerstvení na světě, představuje nový Angriest WHOPPER® - neuvěřitelné dobrodružství pro vaše smysly. Nový burger se skládá z křupavých „Angry“ cibulových kroužků, pikantní omáčky a lahodných papriček jalapeňos v kombinaci s hovězím masem čerstvě grilovaným na ohni, čedar sýrem, ledovým salátem a čerstvými rajčaty. Toto vše završeno ohnivě červenou houskou ochucenou speciální ostrou omáčkou. V limitované edici ho můžete ochutnat od 30. března a zažít tak nejžhavější chrlení chutí.

Burger King

Angrriest WhoperrKe světové premiéře nového burgeru byl přizván známý vulkanolog a moderátor TV pořadu Angry Planet George Kourounis, aby spolu se čtyřmi dalšími příznivci Angry WHOPPER® připravili typicky na ohni hovězí maso, tentokrát však na ohni pocházejícího z nitra aktivní sopky Pacaya v Guatemale. Záznam o neuvěřitelném dobrodružství milovníků burgerů můžete shlédnout na Facebooku (BURGER KING® Česká republika) a YouTube (BURGER KING® ČR).


Barevné housky nejsou v řetězci novinkou. Například v Japonsku byl poprvé představen černý burger Premium Kuro, v minulém roce si zájemci pochutnávali na burgeru WHOPPER® s černočernou houskou. Všechny (včetně nové červené) jsou obarveny výhradně přírodními ingrediencemi.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BURGER KING®