ijournal.cz

Nejovocnější cereální tyčinka – Corny big Fruit

red Zdroj: www.corny.cz 16.5.2015 Gastronomie

Cereální tyčinky Corny patří v České republice k nejoblíbenějším ve své kategorii. Od dubna 2015 je na pultech obchodů novinka – Corny big Fruit, která v sobě ukrývá celých 20 % ovoce. Protože obsahuje jen vybrané cereálie a ovoce té nejvyšší kvality, je ideální volbou pro všechny aktivní lidi, kteří hledají chutnou a zdravou svačinu při sportu, na cestách či jen tak na chuť. K dostání bude ve třech lahodných variantách, a to jablko, jahoda a lesní plody.

Corny big Fruit apple TYCINKA v05 OUTLINESVýroby značky Corny patří nejen k nejznámějším, ale také nejkonzumovanějším na českém trhu. Velké oblibě se těší hlavně cereální tyčinky, v současnosti především ty ovocné a bez polevy. Proto Corny přichází s novinkou, která je z jedné pětiny tvořena právě ovocem.Corny big Fruit, na rozdíl od některých jiných cereálních tyčinek, neobsahuje čokoládové, jogurtové ani jiné polevy, pouze kvalitní ovoce a zdravé cereálie, díky nimž má optimální výživové hodnoty a je tak vhodná pro všechny, kteří rádi tráví svůj čas aktivně a zajímají se o zdravý životní styl.

Corny big Fruit apple TYCINKA v05 OUTLINESKonečně tyčinka plná ovoce, která se v létě nerozpustí v kapse. Naše nová řada Corny big Fruit bez čokolády obsahuje pořádnou nálož ovoce, čemuž napovídá již samotný název. Kombinace šťavnatého ovoce a křupavých cereálií si získá téměř každého. Corny big Fruit je ideální volbou pro aktivně žijící lidi,“ říká Lenka Kočišíková, Brand Manager pro Českou a Slovenskou republiku.


Corny big Fruit šťavnaté jablko potěší všechny, kdo hledají lehkou svačinku, která je osvěží a zároveň dodá energii. Divoké lesní plody uspokojí mlsné jazýčky nespoutaných dobrodruhů a sladká jahoda je klasikou, která nikdy nezklame.

Corny big Fruit apple TYCINKA v05 OUTLINES
Corny big Fruit je dostupná v obchodech od dubna 2015 v příchutích jablko, jahoda a lesní ovoce za doporučenou cenu 14,90 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.corny.cz