ijournal.cz

Co mají společného Chinaski a Sunar?

Kolekce, která zaručeně pobaví, taková je již třetí řada Sunar Fashion. Maminky a tatínkové mohou od května své děti obléci do oblečků s vtipnými a hravými hláškami. Tvůrci si letos na pomoc přizvali oblíbenou hudební kapelu Chinaski, která pomohla vytvořit limitovanou edici triček pro děti a jejich rodiče a zároveň se stala tváří kolekce Sunar Fashion 2015.

 V kolekcích Sunar Fashion pro roky 2013 a 2014 byla hlavním motivem oranžová žirafka, která se objevuje také na produktech dětské výživy Sunar, doplněná o další jemné detaily. Letos celou kolekci zdobí stejné barvy, ale celkový styl oblečení se ubírá odlišnou cestou, než v letech předchozích. Jsou na ní totiž vtipné hlášky s doprovodnými malůvkami, které budou bavit nejen děti, ale i dospělé.

„Jsme velmi rádi, že náš nápad přijít s oblečením pro děti se setkal s takovým úspěchem, že letos můžeme představit již třetí kolekci. Zůstáváme u ověřeného bílo-šedého provedení s oranžovými prvky, klasickou žirafku jsme však letos vyměnili za vtipné hlášky z dětského světa. Přizvat ke spolupráci kapelu Chinaski bylo logické, jelikož se prezentují jako hrdí tátové a v kapele mají dohromady 12 dětí. S jejich pomocí jsme vytvořili nápaditou edici triček pro děti i jejich rodiče,“ řekla k nové kolekci Klára Jakubcová, Senior Brand Manager pro Českou a Slovenskou republiku.

Kolekce Sunar Fashion pro rok 2015 obsahuje celkem čtyři kousky oblečení – body, čepičku, tepláčky a šatičky v odstínech šedé a bílé s oranžovým potiskem. Vtipných hlášek je pak k nalezení celkem šest – Sunar je IN!, Já SU NARcis!, Můj pupík ♥ Sunar, Bez Sunaru ani prd! Sunar, fakt hustý a Bez Sunaru ani krok.

body_pupik

Kromě klasické kolekce vznikla také speciální limitovaná edice dětských triček, které jsou v kombinaci s dámskými/maminkovskými a pánskými/tatínkovskými tričky. Hlášky na ně navrhli členové hudební skupiny Chinaski. Design triček i navržené hlášky se odráží v písničkách kapely a jsou pro ně velmi typické.

„Jako kapela máme radost, že můžeme vybočit z našeho klasického programu a udělat opět něco pro děti. Spolupráce se značkou Sunar je pro nás příjemné osvěžení. Žijeme našimi dětmi a kolekci jsme propojili s naší hudbou tak, aby potěšila jak malé, tak i dospělé,“ doplňuje k nové kolekci Sunar Fashion Michal Malátný za kapelu Chinaski.

Pro maminky hudebníci navrhli hlášku „Stačí jen málo a budeme pár…“, pro tatínky zase „Já jsem tady vedoucí!“. Obě hlášky jsou také na tričkách pro děti, takže se mohou hrdí tatínci a maminky procházet se svými dětmi ve stejném nápaditém oblečení.

SF Chinaski II

Stejně jako v minulých letech, i jsou letos oblečky ušity z těch nejkvalitnějších materiálů (100% bavlna a lycra) vyrobených v České republice bez umělých příměsí.

Kolekce budou moci maminky a tatínkové získat od května 2015 v rámci různých aktivit spojených se značkou Sunar a mimo jiné také v rámci soutěže Hledá se hvězda Sunaru.

www.sunarfashion.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sunar