ijournal.cz

Nakupte ve VIVO! Hostivař a získejte kapra zdarma

red Zdroj: VIVO! Hostivař 6.12.2016 Koktejl

Štědrý den se pomalu blíží a s ním i spousta příprav a nákupů. VIVO! Hostivař se stejně jako roky minulé rozhodlo zpříjemnit svým zákazníkům nakupování a potěšit je odměnou za nákupy uskutečněné v jakémkoli obchodě či stánku kromě hypermarketu.  Zákazník, který nakoupí od 19. do 23. prosince v součtu minimálně tisíc korun může získat zdarma dvoukilového kapra, na kterém si na Štědrý den zajisté pochutná celá rodina.

“Našim zákazníkům jsme již dali hlavní dárek – nové logo a název obchodního centra. Ale kapr zdarma pro naše věrné zákazníky patří již k tradici, a proto v ní pokračujeme i letos. Snažíme se našim zákazníkům zpříjemnit nakupováním nejen různými akcemi pro děti a dospělé, ale také je obdarovat za jejich věrnost. Věříme, že i letos oceníte naší celoroční snahu a při štědrovečerní večeři si na nás vzpomenete v dobrém,” říká Ing. Marek Coufal, ředitel obchodního centra.

Akce kapr zdarma je určena nejen pro ty, kteří dodržují tradice a na Štědrý den si pochutnávají na obaleném kaprovi, ale mohou jí využít i Ti, kteří chtějí potěšit kaprem své blízké nebo si jej vychutnat na jiný způsob. A jak kapra získat? Stačí zajít do  VIVO! Hostivař a nakoupit v minimální hodnotě 1000,- Kč v kterémkoli obchodě či stánku vyjma  hypermarketu v období od 19.  do 23. prosince. Podmínkou je doložení požadované hodnoty v součtu maximálně ze dvou účtenek ve výdejním stánku. Po vyplnění výdejní karty si stačí již  jen vyzvednout kapra.

plakat

Dobrou chuť a krásné Vánoce přeje team obchodního centra VIVO! Hostivař

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: VIVO! Hostivař