ijournal.cz

Nadčasová kabelka PIUBAG nikdy nezklame ani neomrzí

eso Zdroj: Piubag, foto: -eso- 17.6.2018 Móda, obuv, doplňky
Italská značka Piubag před pár dny slavnostně otevřela svůj butik na dobré adrese v centru Prahy v Kostečné ulici.

Speciální textilie neopren si už získala spoustu příznivců a nejsou to jen sportovci, kteří je využívají na speciální oblečení na vodní nebo zimní aktivity. Jeho vlastností se využívá čím dál více i v běžném módním průmyslu. Oděvy, kabelky a doplňky se vyznačují lehkostí, nepromokavostí a možností nepřeberných  kombinací barev a potisků.

cof
cof
sdr
Zavítejte do butiku Piubag a přesvědčíte se na vlastní oči, jak neuvěřitelná barevná škála a rozmanité typy  kabelek existuje. K vidění jsou tu od klasické černé, decentní šedé až po křiklavé neonové barvy, nechybí letní květinové vzory, stále aktuální puntíky, proužky.

cof
sdr
cof
Na novou kolekci kabelek, psaníček a peněženek zn. Piubag se přišla podívat řada známých osobností. Herečky Dáda Patrasová, Mahulena Bočanová, Eva Burešová, Bára Mottlová, moderátorka Štěpánka Duchková, zpěvačky Victoria, Radka Pavlovčinová, Genny Ciatti odcházely obohaceny o luxusní kabelku, ale i pánové jako Jan Kopečný, Alexander Hemala, Jiří Krampol, Domenico Martucci se nadchli a pro své drahé polovičky vybírali praktický dárek.


cofBude hit tohoto léta patřit také do vašeho trendy šatníku? Inspirujte se. Dáte nám za pravdu, s prázdnou určitě neodejdete!


cof
Adresa butiku: Kostečná 3, Praha 1
Otevřeno: PO – SO od 10.00 do 19.00
www.piubag.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

eso

Zdroj: Piubag, foto: -eso-