ijournal.cz

Hravé učení s aplikací Kinder Magic App

red Zdroj: Ferrero/Magic Kinder 16.6.2018 Pro děti, Zajímavosti
Značka Kinder vytvořila speciální aplikaci pro děti Magic Kinder, která přináší skvělou zábavu a učení v jednom.

Kinder_Magic_App_CZ
Společnost Ferrero totiž věří, že starostlivá péče o dětství plné radosti pomáhá zlepšovat celý svět. Protože se všeobecně ví, že hra je pro dětský růst nepostradatelná, navrhla značka aplikaci Magic Kinder, která rodinám přináší digitální svět plný zábavy a vzdělání a pomocí okouzlujících her a aktivit dětem umožňuje hrát si a současně se učit.

Kinder_Magic_App_hrdinove
Aplikace Magic Kinder je navržena a vytvořena týmy expertů a odborníků na vzdělávání, jako jsou učitelé základních škol, tak aby upoutala všechny členy rodiny.

Kinder_Magic_App
Aby bylo dětské učení s aplikací Magic Kinder co nejpřínosnější, značka Kinder navázala spolupráci s univerzitou v Oxfordu s cílem společně vyvinout obsah aplikace a ovládací panel pro rodiče. Experti na vzdělávání z oxfordské univerzity si dobře uvědomují, že miliony dětí po celém světě používají digitální technologie v zásadním vývojovém období svého života. Proto doufají, že vytvoří takový obsah, který zaručí nejvyšší úroveň interaktivních her. Díky tomu budou mít rodiče stoprocentní jistotu, že se jejich děti baví tím nejvhodnějším možným způsobem.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero/Magic Kinder