ijournal.cz

Nachystejte se v předstihu na jarní úklid bez námahy. Vyhrajte balíček čističů toalety

red Zdroj: Tomil.cz 1.2.2015 Soutěže

Zimní období a s ním spojená domácí pohoda utečou jako voda a i když se to nezdá, nyní nastává doba příprav
a obstarávání prostředků na generální jarní úklid. Je toho na vás moc? Proč si tedy neusnadnit alespoň úklid toalety? Pomocí WC čističe 3in1 Point block Dr. Devil Natur Fresh se špíny zbavíte rychle, snadno a bez námahy. Navíc bude vaše toaleta provoněná svěží vůní.


Dr.Devil_point_block_natur_fresh
Velký jarní úklid a především úklid toalety bývá pro mnohé zlým snem. Není divu – udržet toaletu čistou totiž není vždy jednoduché. S WC čističem 3in1 Point block Dr. Devil Natur Fresh to však bude hračka. Ušetřete si čas a vyvarujte se nepříjemného kontaktu s bakteriemi při výměně zásobníku. Tento unikátní prostředek funguje na principu bezdotykového dávkování, kdy je gel nanášen přímo na stěnu mísy, odkud se postupně omývá a zajišťuje vaší toaletě hygienickou čistotu. S WC čističem 3in1 Point block Dr. Devil Natur Fresh odzvonilo nejen špíně, ale i vodnímu kameni a nedoléhajícím vybouleným prkénkům, které vznikají v důsledku používání nepadnoucích zásobníků. Pro rovnoměrné vyčištění aplikujte kytičku na obě strany mísy. K dostání také v dalších variantách.

Videonávod k použití: http://www.tomil.cz/3in1-point-block-dr-devil


Soutěžní otázka: Kterou barvu nemají WC čističe 3in1 Point block Dr. Devil?

a)      modrou

b)      zelenou

c)       černou

Správnou odpověď posílejte na naši e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 10. 2. 2015. Do předmětu uveďte – úklid
 
Nápovědu najdete na www.tomil.cz.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tomil.cz