ijournal.cz

NACHMELENÉ – novinka vinařství VINIUM Velké Pavlovice

red Zdroj: VINIUM Velké Pavlovice 26.4.2019 Gastronomie
nchm-2
Tradiční vinařství VINIUM Velké Pavlovice představilo na českém trhu novinku, kterým je nízkoalkoholické Nachmelené víno s 6 % alkoholu.

Při dvouleté přípravě optimální receptury bylo použito kvalitní víno odrůdy Chardonnay. Nachmelené víno není směsí vína a piva, ale je vínem doplněným tóny sladu Pale Ale a jemnou hořkostí přírodního českého chmele. Výslednou chuť podtrhuje naperlení nápoje. Nachmelené víno, které na českém trhu rozšířilo nabídku ochucených alkoholických nápojů, by mělo oslovit zejména milovníky nízkoalkoholických nápojů cider a radler.

nchm-1
„VINIUM Velké Pavlovice plánuje v letošním roce prodat cca 150–200 000 ks lahví. Jde hlavně o letní záležitost, takže tomu odpovídá náš předpoklad prodeje. V dalším roce samozřejmě očekáváme nárůst prodeje,“ řekla Ladislava Antálková, obchodní ředitelka VINIUM Velké Pavlovice.

nchm-3

České vinařské skupině ČVZ (České vinařské závody), do které patří i známé vinařství VINIUM Velké Pavlovice, se v posledních letech daří, když navýšila své tržby o desítky procent. Skupina v posledních letech také významně investovala do moderních technologií. Skupina ČVZ patří do českého koncernu PROSPERITA.

vinium
„Věřím, že naše Nachmelené víno zaujme nejen milovníky osvěžujících bitter nápojů, ale oblíbí si ho i zákazníci našich kvalitních vín. Kvalita je v našem vinařství VINIUM na prvním místě.  O tom svědčí i nejvyšší mezinárodní potravinářský certifikát IFS food 6.1, který VINIUM již několik let úspěšně obhajuje, a který v České republice dosud získaly pouze dvě vinařské firmy,“ řekl Vladimír Kurka, předseda představenstva VINIUM Velké Pavlovice.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: VINIUM Velké Pavlovice