ijournal.cz

Muzikálový zpěvák s novou hřívou za sto tisíc, poznáte kdo to je?

red Zdroj: PANACEA HAIR CLINIC 17.5.2014 Celebrity
Zpěvák Marián Vojtko se rozhodl podstoupit transplantaci vlasů. A vůbec se za to nestydí. Naopak nemá problém jít příkladem pro muže, který mají podobný problém jako on a tedy, že jim vlasy ubývají. Vojtko na transplantaci nebyl poprvé. „Je to poměrně velký zákrok a hlavně časově náročný, je lepší zahušťovat postupně,“ řekl Vojtko.

Marián Vojtko

Marián měl od mládí dlouhé vlasy a o tom, že by se kvůli stále se zvětšujícím koutům nechal ostříhat nakrátko, neuvažoval. „Od dětství jsem měl dlouhé vlasy, vzadu zůstaly, vepředu vypadaly. Vlasy mě provázejí celý můj život, mám je rád a bylo by mi strašně líto být najednou nakrátko. Řekl jsem si, že když tomu jde pomoci, tak proč do transplantace nejít,“ upřesnil zpěvák.

hajduk,_vojtko

Zákrok probíhal dlouhých deset hodin. „Není to legrace. Primář kliniky MUDr. Peter Hajduk mi doporučil tisíc štěpů, což není úplně málo,“ dodal Vojtek, kterého vyšla transplantace na skoro sto tisíc korun. „Trošku jsem musel našetřit. Holky šetří na nová prsa a nám chlapům ubývají vlasy, tak zase investujeme do nich,“ dodal s úsměvem Vojtko.
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PANACEA HAIR CLINIC