Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Monkey Business roztančí Žluté lázně letos s Barborou Polákovou

red Zdroj: Taiko 25.5.2016 Hudba

monkey-business-koncertSkupina Monkey Business tradičně oslaví svoje narozeniny v areálu Žluté lázně. Ve čtvrtek 26. května vystoupí na velkém pódiu na travnaté pláži od 20 hodin. Jarní koncert zpestří host večera, čerstvá držitelka dvou hudebních cen Andělů, zpěvačka Barbora Poláková se svou kapelou.

Monkey Business připravili i pro tento koncert na břehu Vltavy jako vždy speciální efekty. Hosté se mohou těšit na vizuální světelnou podívanou a tuto show na pódiu podpoří i vokální trio. „Na koncert se hrozně těším, je to možná nejlepší open air prostor na živá hudební vystoupení v Praze – přímo u řeky a skvěle dostupný městskou dopravou. Samozřejmě budeme také slavit narozeniny a chystáme řadu překvapení,“ zve Matěj Ruppert, frontman Monkey Business.

Koncert s názvem „Chystáme cestu z krize“ je vyvrcholením jarní části letošního klubového tour „Všechno je v naprostym rychtyku tour 2016“.

Brány Žlutých lázní se pro návštěvníky otevřou v 18 hodin. Barbora Poláková bude hrát od 19 hodin, koncert Monkey Business začne od 20 hodin. Vstupenky je možné zakoupit přímo na místě před koncertem.

Žluté lázně

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Taiko