ijournal.cz

Monika Košínová Leová: Na ulici koukám po holkách!

red Zdroj: Look Bella 25.9.2018 Společenské akce a události

Foto Karel Juda (Leová)Monika Leová se stane jednou z porotkyň XV. ročníku celorepublikové soutěže krásy Miss & Mr. LOOK BELLA 2018, jež pořádá agentura Prestige models, a která odstartovala první tiskovou konferencí na lodi MANÚ Risto & Lounge. Sama se na hodnocení nejkrásnějších dívek a mužů velmi těší, ideál krásy ale nemá. „Na lidech obecně mám nejraději, když jsou sympatičtí, ale je pravda, že na ulici se dívám hlavně po dívkách, protože mě zajímá, jaký mají styl,“ řekla Monika, která by se už po mužích ani dívat nemohla, protože je od června šťastně vdaná.

„Svatba byla krásná, i když bylo chladno a všichni jsme trochu nastydli. Ale úžasně jsme si to užili a je mi až trochu líto, že už se podobný den nebude opakovat. Tak jsme si s manželem slíbili, že každých deset let obnovíme náš manželský slib a uděláme podobnou party, jako byla ta svatební.“

Monika v současné době žije s manželem v pronajatém bytě, ale pomalu se poohlížejí po vlastním bydlení. Na rodinu prý zatím nemyslí. „Teď toho oba máme hodně, ale řekla bych, že tak v horizontu dvou let už budu o rodině uvažovat.“

Na tiskové konferenci byli odhaleni patroni soutěže, oficiální fotograf, termíny castingů i samotná korunka! Pro všechny začínající modelky a modely je již spuštěna registrace na webových stránkách www.look-bella.cz. Novinky a fotografie z nejrůznějších příležitostí můžete sledovat na facebooku LOOK BELLA a instagramu@lookbellaeu.

foto Arthur Koff (11) foto Arthur Koff (12) Foto Karel Juda (16)
Vítězky se účastní světových soutěží a letos v červenci se jedné z nich účastnila loňská Miss Look Bella 2017, Kristýna Stanislavová. Ze soutěže v Soulu si odvezla titul 3. vicemiss World Beauty Queen 2018.

Cílem soutěže je zvolit nejzajímavější tvář roku a otevřít dveře začínajícím modelkám a modelům do světa modelingu. Od podobných „soutěží krásy“ se odlišujeme především tím, že dáváme šanci nejenom mladým dívkám, ale přihlásit se a soutěžit mohou také mladí muži.

Soutěž začíná castingy, které probíhají po celé České republice v krajských městech, a to v nejnavštěvovanějších obchodních centrech, následuje semifinále a soutěž vrcholí velkolepým Finálovým galavečerem.

Na každém castingu povzbudí všechny soutěžící letošní patroni Veronika Krajplová a Antonín Beránek i známé osobnosti, které zasednou v porotě, jako například Tereza Budková, Eva Decastelo, Michaela Gemrotová, Bára Jánová, Monika Leová, Adam Mišík, Sandra Parmová, Bořek Slezáček, Nela Slováková, Miroslav Šimůnek…

Foto Karel Juda (Look Bella)

Patroni 2018 – TOP modelové Veronika Krajplová a Antonín Beránek

Inspirací a vzorem pro všechny soutěžící mohou být letošní patroni – modelka z titulních stran světových časopisu Veronika Krajplová a šestý nejkrásnější muž planety Antonín Beránek.
„Patroni se budou účastnit všech castingů, poprvé se s nimi můžete potkat již 15. září v Jihlavě,“ prozrazuje Ing. Martin Špaček, ředitel pořádající agentury PRESTIGE MODELS. I jejich modelingová dráha začínala registrací do soutěže Miss & Mr. LOOK BELLA.

Foto Karel Juda (vítězka)TOP Modelka Veronika Krajplová se stala absolutní  vítězkou Look Bella 2012. Od té doby nastartovala svou modelingovou kariéru doslova naplno! Fotila například v proslulém New Yorku, v Paříži či v Londýně. Veroničin úsměv zdobil titulní stránky populárních českých i zahraničních fashion časopisů jako například Cosmopolitan, Marianne nebo Žena a život. Stala se také součástí celosvětových kampaní luxusních značek MAC nebo Swarovski!

Antonín Beránek získal titul Look Bella 2010, poté titul Muž roku 2013 a tentýž rok se stal také Nejkrásnějším mužem Evropy. Jeho úspěšná modelingová dráha ho zavedla například do Hamburku či módního Milana.

Nech se objevit a staň se Miss nebo Mr. LOOK BELLA 2018!

Celá soutěž odstartovala 15. září v OC Citypark Jihlava a pokračuje sérií castingů po celé ČR, které končí koncem října. Sleduj facebook LOOK BELLA nebo instragram @lookbellaeu a nepropásni své město!

Informace o soutěži:

Již 15. ročník soutěže „Miss & Mr. LOOK BELLA 2018″ je pokračováním úspěšné série čtrnácti předchozích ročníků soutěže krásy z let 2004 – 2017, které se účastní mladé, atraktivní dívky a mladí muži. Cílem projektu je zvolit nejzajímavější tvář roku 2018 a otevřít začínajícím modelkám a modelům dveře do světa modelingu. Vítězové soutěže získají atraktivní a hodnotné ceny a nabídku spolupráce s modelingovou agenturou Prestige models. Finále soutěže proběhne začátkem prosince v Brně.

Vítězky a vítězové soutěží Look Bella jsou úspěšní v celorepublikových soutěžích krásy. Česká MISS 2007 Lucie Hadašová se umístila na 2. místě modelingové soutěže LOOK BELLA 2004, Muž roku Slovenské Republiky 2009, Peter Menky, se umístil na 1. místě soutěže LOOK BELLA 2009 a nyní je celosvětově úspěšný. Vítěz LOOK BELLA 2010, Antonín Beránek, se stal Mužem roku 2013, Nejkrásnějším mužem Evropy 2013 a 6. Nejkrásnějším na světe. Finalistka LOOK BELLA 2009, Lucie Kovandová, se stala Českou Miss World 2013 a finalistka LOOK BELLA 2009, Gabriela Franková se stala Českou Miss 2013. Tereza Skoumalová, která získala 2. Místo na LOOK BELLA 2012 vybojovala titul Česká Miss World 2013.

Od podobných „soutěží krásy“ se tato soutěž odlišuje především tím, že dává šanci nejenom mladým slečnám, ale přihlásit se a soutěžit mohou také mladí muži. Jedná se tak o evropský formát soutěže.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Look Bella