ijournal.cz

Inovativní ochrana proti modrému světlu

red Zdroj: Dr. Max 25.9.2018 Krása a zdraví
V průměru trávíme 6 hodin denně před obrazovkou nebo monitorem. Tím se modré světlo stává jedním z hlavních vnějších faktorů zodpovědných za stárnutí pokožky. Uriage představuje řadu AGE PROTECT – ochranu proti modrému světlu. K dostání výhradně v sítí lékáren DR. MAX.

Kompletní řada produktů péče o plURIAGE_AGEPROTECT_Ambiance_0717_HDeť, založená na patentovaném principu ochrany proti negativnímu vlivu modrého světla. Systém, využívající účinků retinolu, kyseliny hyaluronové a rostlinných výtažků, omezuje působení vnějších škodlivých faktorů a úspěšně pomáhá bojovat proti známkám stárnutí pleti. Zpevnění pokožky (až o 78 % *), menší viditelnost vrásek a pigmentových skvrn (až o 71 % **) a snižuje vliv nežádoucích vnějších faktorů (až o 96 % ***).

ZNAČKA URIAGE
Pramen termální vody Uriage z francouzských Alp je známý již 75 let. Vyvěrá přímo v srdci lázeňského městečka Uriage-les-Bains. Své regenerační účinky má díky jedinečnému obsahu minerálů a stopových prvků. Unikátní složení vody termálního pramene Uriage vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Sílu aktivních vlastností termální vody dokáží dermatologické laboratoře Uriage přenést i do kosmetických produktů, které se tak vyznačují čistotou a vysokou účinností.

* Klinické hodnocení provedené dermatologem u 24 žen po 56 dnech používání Multifunkčního krém s SPF30
** Sebehodnocení provedené u 25 žen po 56 dnech používání Multifunkčního lehkého krému
*** Sebehodnocení provedené 23 ženami po 28 dnech používání Multifunkčního intenzivního séra.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dr. Max