Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Září 2019
ijournal.cz

Moderátor Jan Tuna připravil bývalého zaměstnavatele o stálici televizního zpravodajství

red Zdroj: Stream.cz 22.9.2014 Celebrity
Odchod ke konkurenci nebývá mezi komerčními televizemi ničím výjimečným. Moderátor a reportér Jan Tuna (41) se přesto postaral o pořádné překvapení. Někdejší hvězda televize Prima totiž připravila svého bývalého zaměstnavatele o dlouholetou oporu zpravodajství. Reportér Jakub Klingohr (36) přijal nabídku internetové televize Stream.cz a po sedmi letech odchází z primáckých Zpráv.

Jakub Klingohr_Jan Tuna

Přestup, který by čekal málokdo. Dlouholetá opora primáckého zpravodajství, reportér Jakub Klingohr odchází do internetové televize Stream.cz. Do svého pořadu A DOST! ho zlákal kamarád, moderátor a reportér Jan Tuna (41). „V naší zemi není mnoho lidí, kterých bych si vážil jak profesně, tak lidsky . V „A DOST!“ posilujeme sledování kauz a příběhů lidí, kteří se mohou jen těžko bránit, a na to jeden člověk nestačí.  Moje první volba padla bez jediné pochybnosti na Kubu a jsem rád, že nabídku přijal. Na společnou práci s ním se moc těším,“ říká Tuna.

Jakub Klingohr

Jakub Klingohr prošel hlavními zprávami obou komerčních televizí. Začínal na Nově, v jejíž Televizních novinách ho diváci vídali od roku 2000. V roce 2007 pak přešel na Primu, kde působil sedm let. „Když mě Honza oslovil s nabídkou, neváhal jsem.
A DOST! má na svém kontě už řadu úspěchů, které pomohly zastavit bezpráví a vrátit lidem víru ve spravedlnost, a já pevně věřím, že přispěju k dalším,“ 
vysvětluje důvody odchodu Jakub, který se poprvé objeví v díle s názvem Žlutá smrt premiérově uvedeném v úterý 23. září.

Natáčení dílu Žlutá smrt

Natáčení dílu Žlutá smrt

Pořadu A DOST! se během dvou a půl leté existence mimo jiné podařilo přimět největší telefonní operátory v zemi k odstřižení podvodných linek nabízejících nepoctivé půjčky nebo ski areály k zásadní změně nevýhodných podmínek pro lyžaře. Kromě nové posily se jeho diváci mohou těšit také na novou znělku a grafiku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stream.cz