Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Nová expertní vlasová péče Dove Oxygen & Moisture řeší dilema ve výběru správné vlasové péče

red Zdroj: Dove 22.9.2014 Krása a zdraví

Dove představuje novinku Oxygen & Moisture – novou generaci vlasové péče z řady Advanced Hair Series, která vdechne život jemným a zplihlým vlasům

vyrobky_oxygenNová expertní vlasová péče Dove Oxygen & Moisture je součástí přelomové řady Advanced Hair Series, která byla navržena tak, aby vyřešila dilema každé ženy při výběru té správné vlasové péče. Nyní už nemusíte dělat kompromisy, zdali si pořídíte přípravky, které vaše vlasy hydratují, nebo spíše přípravky na objem.
Výrobky z řady Advanced Hair Series totiž vašim vlasům dodávají vyživující péči odpovídající jejich specifickým potřebám. S řadou Oxygen & Moisture mohou mít konečně i ženy s jemnými vlasy bez objemu kadeře, po jakých vždy toužily. Suché vlasy bez lesku budou při použití produktů řady Pure Care Dry Oil díky jedinečné kombinaci speciálních olejů krásné, jemné a hedvábně hladké.


Užijte si až o 95 % větší objem!

Ženy s jemnými a zplihlými vlasy, o které se chtějí náležitě starat, musí neustále volit buď mezi kvalitní péčí, které jejich vlasy potřebují, nebo dosažením luxusního objemu, po kterém touží. Pokud máte jemné vlasy, jistě víte, že právě tento typ kadeří vyžaduje zvláštní péči, aby byly vyživené, silné a vypadaly krásně. Běžně dostupné produkty však vlasy často spíše zatěžují a ve výsledku tak vlasy ochuzují o objem.

Právě proto značka Dove vyvinula přelomovou řadu Oxygen & Moisture, která byla navržena tak, aby vdechla život jemným a zplihlým vlasům. Tajemství speciální řady Oxygen & Moisture se skrývá v technologii Oxyfusion, díky které budou vaše vlasy nejen hydratované, ale okamžitě získají zpět svůj přirozený objem. To vše s překrásným smyslným zážitkem plným vůně. Výsledek: Hydratované vlasy a až o 95% více objemu *.

Tajemství řady Oxygen & Moisture odhaleno – jedinečná technologie Oxyfusion!

Nová vlasová řada Dove Advanced Hair Series – Oxygen & Moisture – obsahuje plně inovativní a jedinečné složení obohacené o technologii Oxyfusion. Tato řada s ošetřujícími složkami, které v sobě obsahují kyslík, hydratuje jemné vlasy a dodává jim objem. Spolu se svěží vůní, příjemným a jedinečným složením a pocitem lehkých vlasů je řada Oxygen & Moisture odpovědí na potřeby jemných a zplihlých vlasů.

Nová řada Dove Oxygen & Moisture obsahuje šampon, kondicionér a vzdušnou masku na vlasy – tzv. „soufflé“.

Dove Oxygen & Moisture šampon

sampon oxygen moistureŠampon Dove Oxygen & Moisture s technologií Oxyfusion jemně čistí a hydratuje vlasy každý den, vdechne život jemným a zplihlým vlasům a dodá jim až o 95 % větší objem*.

Použití: Naneste na mokré vlasy, napěňte a opláchněte.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  119,90 Kč

kondicioner oxygen moistureDove Oxygen & Moisture kondicionér

Mnoho žen vystavuje své vlasy riziku vysušení a poškození tím, že nepoužívají kondicionér. Obávají se totiž, že kondicionéry jejich vlasy zbytečně zatíží. Kondicionér Dove Oxygen & Moisture s technologií Oxyfusion byl navržen tak, aby svými účinky doplňoval šampon Dove Oxygen & Moisture. Luxusní kondicionér se lehounce rozetře do vašich vlasů a jemně je vyhladí bez jakéhokoliv zatížení. Přesto jim dodá až o 95 % větší objem*.

Použití: Naneste na čerstvě umyté vlasy, vyhněte se kořínkům a potom opláchněte.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  119,90 Kč

Dove Oxygen & Moisture vzdušná maska na vlasy

Tato vzdušná maska (s technologií Oxyfusion má bohaté a vzdušné složení a dodá vašim vlasům zvýšenou dávku hydratace, zanechá je hebké a hedvábné, aniž by je zatěžovala.

Použití: Naneste na čerstvě umyté vlasy, nechte působit 3 až 5 minut a opláchněte. Masku můžete používat každý den.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  149,90 Kč 

*Čerstvě umyté vlasy ošetřené přípravky Dove Oxygen & Moisture v porovnání s neumytými vlasy.

vzdusna maska oxygen moisture (1)                                                     Dove Pure Care Dry Oil – klíč k hedvábným vlasům

Dalším skvělým pomocníkem, který vaše kadeře dokonale vyživí a dodá jim až pětkrát hedvábnější strukturu, je novinka z řady Advanced Hair Series – Dove Pure Care Dry Oil. Nová řada Dove Pure Care Dry Oil obsahuje šampon, kondicionér a suchý olej.

Pure Care Dry Oil šampon

sampon pure care (1)Šampon Pure Care Dry Oil je určen pro suché, matné vlasy, kterým dodává až 5 krát hedvábnější strukturu**.

Použití: Naneste na mokré vlasy, napěňte a opláchněte.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  119,90 Kč

Pure Care Dry Oil kondicionér

Kondicionér Pure Care Dry Oil uhlazuje suché, matné vlasy, kterým dodává až 5x hedvábnější strukturu**.

suchy olej pure carePoužití: Naneste na mokré vlasy od středu ke konečkům a potom opláchněte.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  119,90 KčPure Care Dry Oil suchý olej

Suchý olej pro všechny typy vlasů. Mimořádná péče zanechávající vaše vlasy krásné, jemné a hedvábně hladké.

Použití: Pro dosažení nejlepšího výsledku rozetřete 3 až 4 pumpičky mezi dlaněmi a naneste na umyté, ještě vlhké vlasy od poloviny jejich délky ke konečkům. Vlasy vyfénujte, nebo nechte volně uschnout. Na výživu vlasů můžete olej použít také před mytím.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  229,90 Kč

 

**Mokré vlasy. Při používání šamponu a kondicionéru Dove Pure Care Dry Oil vs. šampon bez kondicionačních složek.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dove