ijournal.cz

Mňam: přesně tak chutná léto na TV Mňam!

red Zdroj: MŇam TV, foto: archiv, -eso- 11.7.2016 TV

Mňam léto vypuklo již 1. července a to doslova. Po chladné zimě přišlo jaro a s ním i nová televizní stanice Mňau plná jarní energie a zvířecích mazlíčků. Nyní startuje horké léto také na TV Mňam! Mňam: tak chutná léto! To je nová image TV Mňam. Pamatujete si ještě na první chutě z dětství, chuť dobrodružství, nebo všechny chutě z prázdnin u babičky?

zivot-je-fajn-2

Mňam: přesně tak chutná léto na TV Mňam pro diváky. Pro mladé a ještě mladší duchem, pro rodiny i stálé “singles“, pro ty, co se nebojí skrývat svou chuť do života. Život je fajn: Hned z rána, od 9 do 12 hodin můžete začít svůj den s dopoledním studiem “Život je fajn“.

Tina Pletánková a Lumír Olšovský představí nespočet zajímavých hostů a témat s tipy na léto. Moderátoři si do nového studia zvou vždy i jednoho specializovaného šéfkuchaře, blogera nebo milovníka dobrého jídla z řad našich diváků, který svými recepty a živou cooking show obohatí Vaše dopoledne.

OlšovskýL. Olšovský
Nové stylové studio je vybavené partnery TV, firmou Potten Pannen a a Vitra, přinese studio také nový svěží vítr stejně jako zajímaví hosté?

Domácí kuchyně: V odpoledních hodinách se pak diváci mohou těšit na pořad z produkce TV Mňam “Domácí kuchyně“. Markéta Pavleje alias Kitchenette, Jaroslav Žídek nebo Sweetboy Michal Nikodém odhalí tajemství svých domácích receptů každý všední den na TV Mňam.

Show Leoše Mareše: Je tu opět! Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice má svoji letní reprízu na TV Mňam! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipným iaž bláznivými soutěžemi… Sledujte od pondělí do čtvrtka od 23 hodin na TV Mňam.

Letní novinky na TV Mňam: Od 1. července běží na Mňam nové rozdělení programu i pořadů. Odpolední tematické bloky: Odpoledne se diváci TV Mňam mohou těšit na pravidelné odpolední bloky pořadů: Světoví šéfkuchaři, Čas pro dámy a Pánská jízda. Mezi světovými šéfkuchaři nemohou chybět Jamie Oliver, Gordon Ramsey i Heston Blumenthal.

mnamtv

TV Mňam a TV Mňau na Slovensku: Další novinkou je, že se TV Mňam a TV Mňau chystají k našim sousedům. Od 1. července mohou obě stanice naladit diváci také na Slovensku! Slovenští diváci mohou oba kanály naladit přes stálého distribučního partnera obou kanálů, kabelového operátora UPC. Na Slovensku poběží stejné programové schéma jako v Čechách, ale už na podzim chystá TV Mňam speciální pořady se slovenskými kuchařskými hvězdami.


Zprávy24: To je třetí chystaná stanice po TVMňam a TV Mňau. První televizní kanál, kterým se k vám nejnovější zprávy dostanou rychleji než online. Už tento podzim!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: MŇam TV, foto: archiv, -eso-