ijournal.cz

Borotalco Pure: Nechte svou pokožku dýchat!

red Zdroj: Borotalco 12.7.2016 Krása a zdraví

Pouštějte se do letních radovánek bez zábran. Spolehlivého spojence proti pocení Borotalco Pure si můžete vzít s sebou kamkoliv. Nový deodorant z řady Borotalco přináší jemnou vůni a osvěžující zážitek bez hliníkových solí. Borotalco Pure je tak citlivý ke každé pokožce. Tento nezaměnitelný symbol italské tradice a kvality zajišťuje 48hodinovou ochranu před pocením. Jako další deodoranty z řady Borotalco obsahuje základní esenci Microtalcum z přírodního mastku.

Foto_Borotalco Pure_sprejBorotalco Pure je vhodný pro jakoukoliv pokožku. Deodorant neobsahuje hliníkové soli, šetří tak i velmi citlivou pokožku a umožňuje jí volně dýchat. Odhalte dvojí účinek deodorantů Borotalco. Pro hřejivé letní dny získáte dlouhotrvající svěží vůni a díky jemnému mastkovému prášku Microtalcum, který zajistí optimální absorpci potu, budete mít pokožku suchou a jemnou. Po použití následuje okamžitá svěžest. Navíc se můžete spolehnout na 48hodinovou ochranu před pocením.

Foto_Borotalco Pure_roll-onVšestranný talent od přírody Microtalcum je podstatou výrobků Borotalco. Microtalcum je jemně mletý prášek, který se vyrábí zpracováním přírodního mastku patřícího mezi nejčistší minerály na světě. Mastkový prášek se vyznačuje mnohostranným použitím a vysokou kvalitou. Má skvělé absorpční schopnosti, pokožku zklidňuje a osvěžuje. Microtalcum má navíc jedinečnou a příjemnou vůni.


Sprej Borotalco Pure o objemu 150 ml se hodí k rovnoměrnému použití na pokožku. Kuličkový deodorant Borotalco Pure má objem 50 ml, umožňuje praktické nanesení a dodává pokožce vlhkost. Všechny výrobky Borotalco jsou dermatologicky testovány. Borotalco Pure ve spreji nebo jako kuličkový deodorant zakoupíte za doporučenou cenu od 109 Kč.

Tradiční italská značka Borotalco vznikla v roce 1878 v malé lékárně ve Florencii, kdy lékárník Henry Roberts vyvinul jemný prášek z čistého přírodního mastku s nezaměnitelnou vůní. Klasický tělový pudr se později stal hlavní inspirací pro další výrobky Borotalco, jako jsou deodoranty, sprchové gely nebo koupelové pěny.

 

Deo tipy nejen na léto:

  • deodorant ve spreji před použitím dobře protřepejte a na pokožku nanášejte ze vzdálenosti asi 15 cm
  • deodoranty nebo antiperspiranty používejte na čerstvě umytou a suchou pokožku
  • podpaží je ideálním místem, kde vzniká nepříjemný zápach způsobený bakteriemi
  • bezprostředně po holení nepoužívejte žádný deodorant obsahující alkohol, protože pokožka může být po holení velmi citlivá
  • pečlivým a pravidelným holením snížíte dopad nepříjemných tělesných pachů

 

Více najdete na www.borotalco.cz

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Borotalco