Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Listopad 2018
ijournal.cz

Mlíčko na každý den – nový nápoj od Sunárku

red Zdroj: www.sunar.cz 26.4.2015 Pro děti

Značka Sunárek opět rozšiřuje svou produktovou rodinu, tentokrát o úplnou novinku, která v jejím portfoliu dosud chyběla. Je jím mléčný nápoj Sunárek Mlíčko na každý den, který se jistě stane chutnou a zdravou svačinkou pro děti. Zároveň jim poskytne dostatečné množství vitamínů a vápníku, potřebného pro správný růst a vývoj kostí. Nové mlíčko je vhodné i pro cestování díky svému praktickému balení a jednoduchosti přípravy – stačí jej pouze smíchat s vodou!   Mlíčko na každý den je vhodné pro teplou i studenou přípravu pro děti od 3 let. Od března 2015 je k dostání ve dvou oblíbených příchutích vanilka a čokoláda.

Lahodné mlíčko na každý den je perfektní svačinkou pro děti od tří let. Jeho příprava je tak jednoduchá, že starší děti si jej zvládnou přichystat i samy – stačí pouze smíchat s vodou! Jeho nespornou výhodou je také praktické balení. Mlíčko na každý den je již naporcované, stačí z krabičky vyndat pár sáčků, dát do svačinového boxíku či batůžku a vyrazit vstříc dobrodružství. Věřím, že vaše děti potěší i tetovačka jako dárek uvnitř“ dodává Simona Hřebíčková, brand manager značky Sunárek.

piticko SUNAREK piticko SUNAREK vanilkovy v04 outlinesPříprava Mlíčka na každý den je velmi jednoduchá. Stačí nasypat obsah sáčku do sklenice a smíchat se 150 ml horké nebo studené vody. Kromě toho, že si děti pochutnají na lahodném mléčném nápoji, najdou v každém balení i malý dárek – tetovačku s krásnou žirafkou, která se stala neodmyslitelnou součástí značky Sunárek. Pro své praktické balení po jednotlivých porcích a snadnou přípravu je Mlíčko na každý den vhodným společníkem na krátké i delší cesty a výlety, do svačinových boxíků do školky či školy a děti si jej tedy mohou vychutnat kdykoliv a kdekoliv během chvíle.

V každém balení Sunárek Mlíčko na každý den o hmotnosti 160 g je celkem osm sáčků po 20 g. Díky vyváženému složení jednotlivých porcí je mléčný nápoj dalším přísunem tolik potřebných vitamínů a především vápníku, který zajišťuje správný růst kostí.

Sunárek Mlíčko na každý den je k nalezení v regálech rozpustných nápojů do mléka a v sekci dětské výživy. K dostání je od března 2015 za cenu 99 Kč ve dvou variantách – příchuti vanilka a čokoláda.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.sunar.cz