ijournal.cz

Léto s českými zmrzlinami Prima

red Zdroj: Prima 26.4.2015 Gastronomie, Životní styl

Také se těšíte na to nejlepší osvěžení? Ano, Prima zmrzlina, to je to pravé. Nechte si na jazyku rozplynout ledové pokušení z těch nejkvalitnějších surovin. Zakousnout se do mrazivého tvarohu, smetany či jogurtu není žádný hřích. Výběr kvalitních surovin pro výrobu zmrzlin je pro Prima zmrzliny jedním z nejdůležitějších bodů. Dodavatele používaných surovin se snaží vybírat z řad českých výrobců. Pravidelně provádí kontrolu kvality dodávaných surovin, aby byl zachován vysoký standard všech výrobků.

 
PEGAS

Prémiová řada pro milovníky mléčně-smetanových zmrzlin zabalených v křupavé čokoládové polevě dokázala svou dokonalost ještě povýšit. Když se poctivá smetana a mléko snoubí s oříšky nebo čokoládou, tak se vaše chuťové pohárky dostanou do gurmánské extáze. Spojení jemnosti a výrazné chuti se rozplyne na jazyku při prvním kousnutí.

 

PEGAS NA ŠPEJLI

PEGAS PREMIUN ALMOND

Křupavá čokoládová poleva plná mandlí skrývá exkluzivní vanilkové překvapení. Tato chladivá trojkombinace nenechá nikoho klidným. Mražená křupavá pochoutka se v ústech rozplyne a vy si vychutnáte několikaminutové osvěžující snění.

Doporučená cena: 25,- KčPEGAS PREMIUN CARAMEL

Je libo karamel? Oddejte se sladkému pokušení. Přidáním karamelového topingu podtrhl Pegas svou výjimečnost. Víc už si snad nelze přát, výborná vanilková zmrzlina protkaná podmanivým karamelem a křupavá čokoláda s lískovými oříšky.

Doporučená cena: 25,- KčPEGAS PREMIUN PISTACHIO

Milujete pistácie? Jejich výjimečná chuť očarovala nejeden mlsný jazýček. Vychutnejte si zmrzlinu výrazné chuti i barvy. Pistácie smíchané se sladkou smetanou a pistáciová poleva obohacená o kousky oříšků jsou lákadlem pro každého, kdo si chce vychutnat nevšední dezert.

Doporučená cena: 25,- Kč

 

 

 

PEGAS DUO Prima_Pegas_Duo_novinka_15 Kc

Dvojnásobné ledové pokušení se stane hitem letošního léta. Nový Pegas duo vám zaručeně přichystá nevšední zážitek. Vyroben speciálně pro labužníky, kteří milují jak čokoládovou, tak vanilkovou zmrzlinu. Lahodná mléčná zmrzlina s vanilkovo-čokoládovou příchutí obalená v čokoládové polevě vás nemůže zklamat.

Doporučená cena: 15,- Kč

 

PEGAS V KORNOUTU

 

Prima_Pegas_Cintron_limetka_novinka_14 KcPEGAS CITRÓNOVÝ s limetkovým topingem                               

Dokonalé osvěžení pro milovníky citrusové chuti. Mrazivý citrón zabalený v lahodném oplatkovém kornoutu a přelitý limetkovým topingem. Téhle kombinaci v horkých letních dnech nikdo neodolá.

Doporučená cena: 14,- Kč

 

PEGAS VANIČKA

 

PEGAS vanilkaPrima_Pegas ve vanicce _vanilka_59 Kc

Vanilková zmrzlina, kdo by ji nemiloval? Lahodná smetana ochucená pravými vanilkovými lusky a to vše zamražené v jednu dokonalou zmrzlinu. Hříšné chuti nikdy není dost, proto se vanilka schovala do většího balení, abyste se o její chuť mohli podělit nebo si ji sami vychutnat ve velkém. Necháme na vás.

Doporučená cena: 59,- Kč

 

PEGAS NA ŠPEJLI I VE VANIČCE

 

Prima_ChocMilk v tmave cokolade_20 Kc PEGAS ChocoMilk                                                             

Milý Čokoholici, vaše přání bylo vyslyšeno. Známá čokoládovo-mléčná dvojka je v pátrání. Poznáte je snadno,  jeden v tmavém kabátě a druhý v bílém. Jejich hříchem je, že si dovolili svou výjimečnou chuť zněkolikanásobit a  nyní jsou k dostání i v balení, na kterém si pochutná celá rodina. V modré vaničce se ukrývá sametově smetanová  zmrzlina s čokoládovým topingem, který v této podobě zastoupil tabulku čokolády, do které je skryt Pegas  ChocoMilk na špejli. Nenechte je uniknout a pořádně se do nich zakousněte! Prima_ChocoMilk_vanicka_novinka_59 Kc

 Doporučená cena vanička: 59,- Kč

Doporučená cena na špejli obě varianty: 20,- Kč

 

 

 

 MROŽ

Mrož nás opět letos nezklamal a rozšířil svou rodinu. Užijete si stálice z tvarohu, smetany či jahod, ale letos poprvé i jogurtového nováčka. Mrož je zkrátka dokonalost sama a léto bez něj si vůbec nelze představit.

 Prima_Mroz jogurt s boruvkami_novinka_15 Kc

MROŽ NA ŠPEJLI

JOGURTOVÝ MROŽ S BORŮVKAMI                                                     

Klenotem mezi nováčky je jogurtový Mrož. Borůvky k létu jednoznačně patří a představte si tu slast, když je smícháte s neodolatelným jogurtem, polijete výtečnou tmavou polevou a celé necháte zmrznout. Dovedete si představit snad lepší osvěžení?

Doporučená cena: 15,- Kč

 


Prima_Mroz_jahodovy_tmava cokolada_14 Kc


JAHODOVÝ MROŽ

Stálice zmrzlinového nebe, tyto dva krasavce snad ochutnal již téměř každý. Podlehli jim zkrátka všichni, kterým se první sousto rozplynulo na jazyku. Poctivý český tvaroh zjemněný více než 50% jahod se nechává již léta z rozmaru polévat tmavou nebo bílou polevou a stává se neodolatelným.

Doporučená cena: 14,- Kč

 


Prima_Mroz_lesni plody s tvarohem_tmava cokolada_14 Kc


MROŽ LESNÍ PLODY                                                
                 

Pokud vám nestačí mít v letním osvěžení jen jedno ovoce, tak přesně pro vás je tu Mrož s lesními plody. Tentokrát si nechal kvalitní tvaroh přimíchat lesní borůvky, jahody, ostružiny i maliny, to vše opět přebaleno křupavou tmavou polevou.

Doporučená cena: 14,- Kč

 Prima_Mroz_tvaroh se smetanou_tmava cokolada_14 Kc

MROŽ TVAROH SE SMETANOU 
                                                     
                 

Dá se dokonalá tvarohová pochoutka vylepšit? Ano, dá. Zjemněte kvalitní tvaroh smetanou a čeká na vás nezaměnitelná chuť. Při každém líznutí vás pod vrstvou čokolády překvapí jemná a přitom výrazná chuť.

Doporučená cena: 14,- Kč

 

 

Prima_Mroz_maliny_tmava cokolada_15 Kc

MROŽ MALINY                                                        
                 

Vychutnejte si maliny samostatně. Maliny patří mezi nejoblíbenější letní ovoce a navíc obsahují spoustu vitamínů. No, a když je zamrazíte s čokoládovou polevou, jsou neodolatelné.

Doporučená cena: 15,- KčMROŽ JAHODY

Šťavnaté jahody, jako byste je právě posbírala na zahrádce, zabalené do sladké čokoládové polevy: to je přesně to, co potřebujete. Nic jiného na světě v tuto chvíli není důležitější. Oddejte se této slasti a vítejte v jahodovém ráji.

Doporučená cena: 15,- Kč

 

 

MROŽ DŘEŇ

 

Prima_Mroz_lesni plody dren_15 Kc

MROŽ Lesní plody dřeň a Jahoda dřeň                                                    
                 

Tato ledová bomba je snem dětí i dospělých. Mrož skrývá v této pochoutce 55% ovoce. Jeden krasavec jahody a ten druhý lesní ovoce. Zmrazené ovocné šťávy se nedá nabažit, jednou líznete a podlehnete osvěžující chuti.

Doporučená cena: 15,- Kč

 

 


MROŽ VE VANIČCE

 

MROŽ jahodový    Prima_Mroz ve vanicce_59 Kc                                                                    

Jen si to představte, pořádná hrst krásných červených jahod, k tomu kupa kvalitních ingrediencí a hlavně lahodný tvaroh. To vše se smíchalo ve velkém, abyste si mohli jahodovou pochoutku vychutnat ve společnosti všech členů rodiny nebo přátel.

Doporučená cena: 59,- KčPrima_Mroz-merunka-vanicka_novinka_59 Kc 
MROŽ meruňkový                                                              

 Tak a je to tady, velkému balení nedokázaly odolat ani vykutálené meruňky, zvlášť když dostaly nabídku, která se  neodmítá. Spojit svou šťavnatou chuť s kvalitním jogurtem. Úžasná chuť i krásná barva se skrývá pod víčkem  tohoto Mrože, stačí jen otevřít.

 Doporučená cena: 59,- Kč

 

Zapomeňte na náhražky a užijte si PRIMA pravé české léto!

Kompletní nabídku mražených PRIMA pochoutek najdete na www.primazmrzlina.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prima