ijournal.cz

Mikuláš s andělem a čerty budou na Staroměstském náměstí letos farmařit

red Zdroj: Taiko, a.s. 4.12.2014 Pro děti

Staroměstské náměstí v Praze opět čeká největší schůzka Mikulášů, andělů a čertů. V pátek 5. prosince se sejdou tyto pohádkové postavy, aby společně rozdaly dárky hodným a uhlí zlobivým dětem. Na pódiu největších vánočních trhů v České republice navíc budou letos i farmařit.

uvodni

Velká dvouhodinová farmářská show pro Mikuláše, anděly a čerty i všechny jejich kamarády a hosty začne v 17 hodin. „Pokud zajímá děti, co dělají farmáři o Vánocích, kdo k nim přijde na návštěvu a jak se má čertík Albertík, mohou se přijít podívat do centra Prahy a všechno se tam dozví. Navíc pro ně máme jako vždy připravenu kupu dárků,“ zve Jakub Třasák, tvůrce Mikulášské show na Staroměstském náměstí.

Na děti čeká mnoho soutěží i nejrůznějších aktivit, které je spojí s aktéry příběhu přímo na pódiu. K vidění bude pastýř, koník, sob a mnoho dalších postav. Chybět tradičně nebude ani volba nejkrásnější masky čerta, Mikuláše a anděla, které vybere čertík Albertík se svými přáteli. Zazní také vánoční písničky a všichni návštěvníci se mohou těšit i na jedno překvapení.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Taiko, a.s.