ijournal.cz

Měsíc zraku v GrandOptical je opět tady!

red Zdroj: www.grandoptical.cz 8.10.2016 Koktejl

Péče o zrak je nesmírně důležitá! Očima přijímáme zhruba 80% všech informací a podnětů z okolí. S věkem navíc dochází k přirozeným změnám vidění, proto je třebazrak preventivně kontrolovat. Pokud nechcete čekat týdny, až na vás přijde řada u vašeho očního lékaře, zamiřte do GrandOptical. Již v 54 prodejnách po celé České republice se GrandOptical opět stává ambasadorem v oblasti pravidelné péče o zrak a nabízí v rámci akce „ŘÍJEN – MĚSÍC ZRAKU“ měření zraku zcela zdarma. Kvalifikovaní optometristé vám na nejmodernějších měřících přístrojích odborně změří zrak a doporučí řešení případných problémů.

 image foto

„Zrak je pro člověka nejdůležitějším smyslovým orgánem. Včasným odhalením jakéhokoli problému můžeme předejít vážnějším komplikacím v budoucnu. Právě proto jsou ve všech prodejnách GrandOptical naši optometristé, aby si lidé mohli přijít zkontrolovat zrak kdykoliv a ne s několikatýdenním odstupem,“ říká Mgr. Eliška Kudláčková, hlavní optometristka GrandOptical. „Na měření zraku v GrandOptical se  nemusíte složitě objednávat a v rámci akce „ŘÍJEN – MĚSÍC ZRAKU“ navíc budeme poskytovat měření zraku všem zcela zdarma a bez podmínky nákupu,“ dodává Eliška Kudláčková.

Vyšetření zraku trvá přibližně půl hodiny. Během této doby vám zkontrolují přední část oka, zjistí velikost případných dioptrií a zkontrolují i další funkce, které jsou nezbytné pro správné vidění. „Lidé mají často představu, že ke správnému vidění stačí znát velikost dioptrií. EnzoNeuvědomují si však, že existují jiné poruchy, jako jsou astigmatismu, vetchozrakost a další možné refrakční vady,“ upozorňuje Kudláčková.

 Pokud tedy máte jakékoli pochybnosti, zda jsou vaše oči v pořádku, zajděte do nejbližší prodejny GrandOptical. Kromě profesionální péče kvalifikovaných optometristů zde můžete využít také zajímavých akčních nabídek, díky nimž můžete při nákupu nových brýlí výrazně ušetřit. Momentálně v rámci akce Zkombinujte si svou slevu SAMI, máte volbu slev ve vašich rukou. Nastavte si libovolně 20% a 40% slevu na obruby a brýlové čočky. Rozhodnutí je zcela na vás. Využijte výhodnější variantu!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.grandoptical.cz