ijournal.cz

Mátlová, Gavriely a Pártlová na první filmové premiéře tohoto roku

red Zdroj: Forum film 12.1.2015 Celebrity, Společenské akce a události

Slavnostní premiéra americké hořké komedie překvapila; Kateřina Mátlová přišla na promítání se svým tureckým přítelem Yohanem Ginem, proměněná Martina Gavriely a Martina Pártlová s neznámým doprovodem. Mezi příchozími hosty se objevil i producent, dramaturg a scénárista Vítek Pokorný s přítelkyní Mirkou. Mezi všemi přítomnými snad nejvíce hýřila pozitivní energií a velmi dobrou náladou právě zpěvačka Martina Pártlová.

Martina Pártlová
Kateřina Mátlová s přítelem

Vítek Pokorný s přítelkyní Mirkou
Na premiéru filmu Miluj souseda svého dorazila známá česká moderátorka Martina Gavriely, která před nedávnem změnila image a obarvila si vlasy na tmavo. „Vlasy už mám obarvené delší dobu, ale je pravdou, že si na to lidé nějak ještě nemohou zvyknout,“ komentuje změnu Gavriely.  Na premiéru dorazila s přítelem Marcusem a s celou rodinkou. Martina Pártlová ochotně pózovala fotografům a přitom rozdávala jeden úsměv za druhým. Když ale padla řeč na její  doprovod, nic konkrétního kromě toho, že je to prý kamarád, neprozradila.

Martina Gabriely

Film nabízí divákům odlehčenou zábavu s nádechem hořkosti, možná i proto je zde hlavním postavou právě herec a komik Bill Murray, který za tuto roli obdržel nominaci ceny Zlatý glóbus v kategorii nejlepší komediální herec v hlavní roli. Ve snímku si zahrál trochu zapšklého a velmi cynického válečného veterána, jehož život se zásadně změní s příchodem nových sousedů. Diváci se mohou též těšit na herečku Mellisu McCarthy známou především ze seriálu Gilmorova děvčata nebo Naomi Wattsovou.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Forum film