ijournal.cz

Magické momenty – kolekce ORSAY zima 2019

red Zdroj: Orsay 30.9.2019 Móda, obuv, doplňky
                         Magická, elegantní a zároveň příjemná… Taková je nejnovější zimní kolekce ORSAY!

ORSAY_Parisian_Elegance

Vznikla pro potěšení z lesku večírků a výjimečných chvil. Romantické látky, krajka, šifón a tyl zaručí, že se budete v tomto ročním období cítit fantasticky. S ušlechtilými pleteninami a moderními tvídovými střihy se nemusíte vzdávat stylového looku ani během mrazu.
ORSAY_Dress_1199 CZK
ORSAY_Pullover_799 CZKORSAY_Jacket_2899 CZK

A právě legendární tvíd je tím největším trendem v nové ORSAY kolekci. Návrháři značky se inspirovali pařížskou elegantní a kombinovali ho s žakárovými halenkami a moderními kabelkami z nejrůznějších materiálů. V řadě Parisian Elegance nechybí ani kardigany a barety, které jsou pro nenucený pařížský look tolik typické. V barevné škále převažují klasická černá a bíla, kterou stylově proniká odstín bordeaux. V těchto outfitech se budete cítit jako pravá nositelka francouzského stylu a šarmu.

ORSAY_Parisian_EleganceORSAY_Scarf_930186_299 CZK_Parisian_Elegance_webOrsay_Logo_pos


Pro milovnice cestování v čase je připravena řada 80’s Love. Kontrast živých barev- tyrkysové a hořčicově žluté – vykouzlí všem milovnicím módy úsměv na tváři. Pro ty, kteří touží po ještě hlubších emocích, je připravena kolekce Victorian Romance – smyslný, svůdná a ženský trend s červeným květovaným potiskem v hlavní roli. Hra plní elegantních detailů a rockandrollového stylu, plná krajek, volánků a úžasných průhledných prvků.

ORSAY_Victorian_Romance_ORSAY_80s_Love_HW19_Cave_04-136_WebORSAY_Dress_1499 CZK_Victorian_Romance
Pro sváteční večere a novoroční akce jsou ideální flitrové šaty a další zářivé „perličky“ z kolekce pro speciální příležitosti. Prosinec je snad ten nejvhodnější měsíc pro nošení brokátu a lesku – a čím více, tím samozřejmě lépe. Značka ORSAY připravila na konec roku ještě jedno módní překvapení – exkluzivní kolekci Premium, která v sobě spojuje eleganci a luxus. Prim v ní hraje materiál, který je jako utkaný z dívčích snů – smyslně lesklé hedvábí. Vše pro hedvábně krásný a kouzelný efekt!

ORSAY_Party

 

Druck 

ORSAY_Jewellery_7,99Euro _web

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Orsay