ijournal.cz

Luxus na břehu Dunaje – Grand Hotel River Park

eso Zdroj: Grand Hotel River Park 1.1.2016 Cestování
Plánujete v novém roce cestu do Bratislavy za kulturou, nákupy, odpočinkem, sportovním vyžitím či na služební cestu? Máme pro vás tip na ideální místo pobytu pro všechny, kteří právě do hlavního města Slovenska přijíždějí. Nedaleko starobylého centra na břehu Dunaje se nachází před pěti lety otevřený luxusní pětihvězdičkový hotel Grand Hotel River Park, jehož (nejen) služby oceňuje i ta nejnáročnější klientela z celého světa. Jeho služby využila řada osobností z veřejného i kulturního života, například Sting, Robbie Williams, Eros Ramazzotti.

lTerrace_Grand Hotel River Park a Luxury Collection Hotel

Hotel poskytuje prvotřídní služby, originální je například 15 minutový transfer lodí po Dunaji Twin-City-Liner, která odplouvá od vídeňského náměstí Schwedenplatz. Do centra Bratislavy se pohodlně dostanete limuzínou Rolls Royce nebo BMW. Strategická poloha hotelu umožní strávit na cestě jen 15 minut na letiště Bratislava a 35 minut k letišti ve Vídni. Výjimkou není ani transfer helikoptérou z heliportu umístěného na střeše. Historické centrum Bratislavy je také z hotelu dostupné snadno pěšky. Pokud dojedete autem, parkování je k dispozici v suterénních garážích.

Foyer_Grand Hotel River Park a Luxury Collection Hotel

Pro relaxaci je v hotelu k dispozici wellness centrum Zion spa v 11. patře umožňující harmonii těla, duše a mysli. K regeneraci je k dispozici bazén s hydromasážními tryskami, vířivka, finská sauna, parní lázeň a odpočívárna v relaxační místnosti.

ZION SPA LUXURY reception_Grand Hotel River Park a Luxury

Hotel nabízí více než desítku konferenčních místností a sálů, kde je možné uspořádat jednání či větší logokonference. Ve všech místnostech je dostatek denního světla a mnohé z nich mají také balkon s výhledem na Dunaj.
 
V 231 dostatečně prostorných světlých pokojích a apartmá s krásným výhledem vás zaručeně upoutá a překvapí dokonalý smysl pro detail a útulnost. Součástí vybavení pokojů je moderní koupelna, minibar, trezor, LCD televize a pracovní stůl.

S elegantností týkající se vybavení a zařízení prostor se ostatně setkáte v celém hotelu, a to  doslova na každém kroku. Onyxové obklady, zlato, mramor, holandské hedvábí, mramor z Portugalska a Itálie, žula z Turecka. To vše v nejmodernějších trendech. Nezapomenutelný rukopis interiérům vtiskla architektka Zuzana Cambelová, která spolupracovala již na Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách. Bratislavský hotel je 62. hotelem celosvětové sítě s mnohaletou tradicí.

Presidental Suite Living Room_Grand Hotel River Park aJunior Suite_Grand Hotel River Park a Luxury CollectionUrčitě za návštěvu stojí lobby bar s vinným sklepem v přízemí vedle recepce. Restaurace Lobby Lounge
váš večer zpříjemní nabídkou tamní vinotéky – několika stovkami různých druhů vín a šampaňského z mezinárodních vinných sklípků. Určitě si při výběru nechte poradit od skutečné profesionálky ze světa vína, sommeliérky Kristiny Kovačikové, která upoutá laiky i znalce fundovanou a nenásilnou degustací. Zde se nachází i hlavní restaurace River Bank s výhledem na promenádu podél Dunaje, kde jsou servírovány bufetové snídaně, znamenité obědy i večeře tradičních regionálních či mezinárodních specialit  připravované věhlasnými kuchaři ze sezónních a bio produktů. 

lux4313re-173787-River Bank Restaurant Grand Hotel River Park a Luxury
Rezervace ubytování a další informace naleznete zde: reservations@grandriverpark.com, grandriverpark.com.

Přejeme, aby váš pobyt byl nezapomenutelným zážitkem a rádi jste se opakovaně vraceli přeje ochotný a přívětivý personál hotelu.

lux4313ex-173791-Exterior_Grand Hotel River Park a Luxury Collection Hotel

Grand Hotel River Park, Dvořákovo nábřeží 6, Bratislava – Staré město, tel: 421 2/322 382 22.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

eso

Zdroj: Grand Hotel River Park