ijournal.cz

Letošní Vánoce provoní svíčky PartyLite

red Zdroj: PartyLite 19.10.2015 Hi-tech a bydlení, Rady, tipy, názory, Volný čas

FH15_J005_G36002_A139Po roce tu máme opět Vánoce, svátky plné pohody a tajemné atmosféry v kruhu rodiny a nejbližších přátel. Aby kouzlo vánočních svátků dostalo ten správný rozměr, společnost PartyLite pro letošní sezónu Podzim/Zima 2015 řadu jedinečných vůní, nových vánočních motivů i jedinečných dekorací, které vás naladí do té správné vánoční nálady.

Kolekce Reminiscent probudí vaše vzpomínky

Vaše oblíbené vánoční vůně dostaly nový kabátek, a to hned ve třech barevných odstínech – zelené, červené a bílé. Ledové jahody, jedle balzámová a karmínové lesní plody jsou tři tradiční vůně, které vám připomenou, jak voní skutečné Vánoce! A protože vánoční svátky přináší největší radost zejména těm nejmenším, v nabídce nechybí ani svícny na čajové svíčky se sněhovými vločkami či vysoké svícny Louskáček.

 

FH15_S001_P91946_TT_V006Originální vánoční dekorace

Dekorace a výzdoba k Vánocům už zkrátka patří. Mezi novinkami tak naleznete svícen na čajové svíčky v podobě soba Rudolfa, sněhuláka, sobí rodinky, mihotajících se větviček nebo ozdobeného stromečku. Díky kolekci Clearly Creative si navíc můžete vytvořit vlastní originální výzdobu! Vyberte si skleněnou nádobu a naplňte ji vánočními ozdobami, šiškami, plody, ořechy, zkrátka co vás napadne.

 Seversk
ý šarm pro opravdové milovníky zimy

Těšíte se, až se probudíte a z okna uvidíte nádherně zasněženou krajinu? Představujeme vám kolekci Severský šarm – vůně inspirované skandinávskými zeměmi. Trojice vůní- Kašmírové pohlazení, Jemný koňak a Praskající krb jsou tím pravým společníkem pro dlouhé zimní večery. V kolekci Severský šarm rovněž nechybí svícny se severskými motivy na čajové svíčky či svíčky votivky.

 FH15_R001_G93565_NA_V1_B

Nové vůně Louskáček a Švestkový sen

Směs skořice, svařeného koření, muškátového oříšku a vanilky vám připomenou, jaké je skutečné vánoční pohoštění. Vůně Louskáček z kolekce Just Desserts by PartyLite vás v mžiku přenese do dětských let, kdy jste popíjeli kakao a užívali si pohádkové atmosféry Vánoc. Švestkový sen, to jsou vaše vzpomínky na čerstvé perníčky, cukrovou polevu a vůbec všechny sladké vánoční pochoutky!

 
Vůně hor a zasněžené krajiny

Zima však nejsou jen Vánoce, ale také hory, sníh a zábava! Kolekce Natures light se skládá ze dvou jedinečných vůní St. Moritz a Aspen, na jejichž výrobě spolupracoval i přední newyorský designer a expert na vůně, Tom Knotek. Všechny vůně v kolekci Natures light obsahují dřevěný knot, který vám připomene dříví praskající 
v krbu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PartyLite