ijournal.cz

Letošní inSPORTline Prima Run doběhl do cíle

red Zdroj: FTV Prima sro 18.8.2020 Společenské akce a události, Sport

Kdo se stal vítězem? Každý, kdo dorazil a zkusil překonat svoje limity.

V sobotu 15. srpna proběhla v pražské Stromovce akce, která kromě zábavy nabídla i pohyb a péči o zdravé tělo. InSPORTline Prima Run letos doběhl do cíle a vítězi jsou všichni, kdo se postavili na start.

běh

Už popáté se v pražské Stromovce sešli milovníci pohybu a sportu, ale také zábavy a rodinných setkání, aby 15. srpna nejen vyrazili na start, ale také si užili skvělé odpoledne. Pod záštitou televizního kanálu Prima LOVE se na trať vydali profesionálové, maratónští i amatérští běžci, zamilované páry, maminky s kočárky, děti, ba i pejsci. Děti byly zařazeny podle věkové kategorie na start běhu v délce 300–800 m. Kromě skvělé rodinné zábavy si mohli závodníci užít také blízkost tváří televize Prima. A k cílové rovince byl přistaven i Slunečný autobus. Poprvé parkoval v Praze a přivezl s sebou hvězdy oblíbeného televizního seriálu.

zvesela

Primáčkův dětský běh ukázal, že dětská energie je nevyčerpatelná

„Těší nás, že se zase po roce na trati sešlo několik stovek závodníků i těch nejmenších běžců. Energie, které jsme byli svědky během startovního výstřelu a celého dětského závodu, byla neuvěřitelná. Věřím, že motivací pro děti byla nejen radost z pohybu, ale také možnost vyhrát hodnotné ceny,“ směje se Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima. Děti si užily bohatý doprovodný program, například skákací hrad od Raiffeisen stavební spořitelny, takže se mohly přebytku energie zbavit i při dalších aktivitách. Během celé akce bylo k dispozici občerstvení v podobě proteinových nápojů značky Meggle a voda AQUA MARIA k doplnění pitného režimu. Ceny pro vítěze Primáčkova dětského běhu věnovalo Království hraček Bambule a Sparkys.

Kynychová, Vojta D.

Celebrity trénovaly – a vyhrály samy nad sebou

Rozcvičku před velkým během vedla cvičitelka Hanka Kynychová, která tvrdí, že člověk se nikdy nesmí přestat hýbat. Předběžcem Primáčkova dětského běhu, ale i účastníkem inSPORTline Prima Runu byl Láďa Hruška, který si sáhl na samé dno svých sil, nicméně oba závody zvládl na jedničku. Pepa Libický se poctivě rozcvičoval a cílem se mu taktéž podařilo proběhnout, stejně jako herečce ze seriálu Sestřičky Modrý kód Báře Fišerové. Ta se svěřila s tím, že dbá o zdravý životný styl, zejména pitný režim. Celou akci moderoval skvěle miláček teenagerů Vojta Drahokoupil a součástí afterparty byl také jeho koncert.

Hruška

Profi příprava jedině s inSPORTline

Pro dospělé závodníky byla připravena tradiční trať o délce 5 km. A kromě toho také ve stanu inSPORTline mohli sportovci změřit síly s MMA zápasníkem Attilou Véghem. Původní výzva mezi Carlosem Vémolou a Attilou je totiž snadno realizovatelná i v běžném životě. Stačí usednout na airbike a změřit, jestli za pět minut spálí kdokoli více kalorií než právě Attila. „Dobrou zprávou je, že naše výzva se nemíjí účinkem a během sportovního dne ve Stromovce jsme našli hned tři muže, kteří překonali výkon profesionálního zápasníka nebo se mu velmi přiblížili. Takže s fyzičkou českého národa to nebude tak špatné. Zůstávám optimistou,“ vysvětluje Ladislav Vichánek, marketér z inSPORTline. Jak je patrné, díky vhodně zvolenému sportovnímu vybavení se dají plánovat nejrůznější challenge, které vedou k dobré kondici. Ostatní sportovci testovali na místě spolu s trenéry a odborníky velkou část sportovního inSPORTline vybavení pro outdoor i indoor pohybové aktivity! Nestihli jste akci letos? Nevadí, těšíme se na vás v příštím roce. Alespoň je dostatek času na perfektní přípravu. Motivujte se k nejlepším výkonům, které předvedete na InSPORTline Prima Run. Budeme vám fandit. Sledujte www.insportlineprimarun.cz a dozvíte se víc.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro