ijournal.cz

Letní motivy Pietro Brunelli

red Zdroj: Pietro Brunelli 9.7.2015 Móda, obuv, doplňky

Nevíte, co během letních dní na sebe? Chcete sledovat trendy, ale nestíháte. Pro radosti inspiraci pro vás máme několik modelů, které vám rozjasní šatník, vnesou do něj svěží vítr, budou vás bavit.

Dynamická, sofistikovaná, atraktivní. Taková je kolekce italské značky Pietro Brunelli. Je skutečně jedinečnou oslavou ženskosti. Slibuje sexapeal nejen modelkám nosícím velikost 34, ale také skutečným ženám, s reálnými křivkami. Modely Pietro Brunelli nabízejí nejen pohodlí, ale také podtrhují ženskost. Vyzkoušejte je, zamilujte se a už nikdy se nebudete chtít převléknout.

Top volný střih, Nicoleta, PietroBrunelli, 4100Kč Skinny Jeans, Pietro Brunelli, 5400 Kč Minišaty, Ibiza, PietroBrunelli, 5800Kč Quadriofoglio, PietroBrunelli, 4150 kč, viskoza Dlouhé XXL šaty, Zante, PietroBrunelli, 8200Kč (1)Značka Pietro Brunelli přináší originální pohled na módní trendy. Měla byste to být vy a vaše křivky, které v modelu Pietro Brunelli zaujmou, nikoliv jen tričko, top nebo kalhoty, které máte na sobě.

Vsaďte na nadčasovou kvalitu, která vás bude bavit, z materiálů, které vás budou hýčkat.Více na www.pietrobrunelli.cz

Plus: Pokud hledáte dárek pro těhotnou kamarádku, v butiku Pietro Brunelli jej najdete. Mexická bola, botičky pro novorozence, kabelky, nebo doplňky. To vše udělá radost, a vy seženete spolu s velkými nákupy pod jednou střechou. 

Kolekce (nejen) těhotenského oblečení Pietro Brunelli a dalších doplňků je k zakoupení v butiku v ulici V Kolkovně 4, Praha 1.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pietro Brunelli