ijournal.cz

Leden ve znamení německého luxusu

red Zdroj: Girls Tuning 2015 10.1.2015 Auto-moto, Koktejl

Věříme, že umístěním tohoto bílého skvostu na lednové stránce kalendáře Girls Tuning 2015 potěšíme nejednoho fanouška. Majitelka VW Passatu 3C 4motion, Andrea Juhová, vytvořila se svým vozem skutečně silnou konkurenci a to nejen na poli tuningovém. Zajisté se shodneme, že profesionální péče vizážistů studia GlamL Lucie Trnkové, Andreu velmi zvýraznila. Tato dívka se ve vodách tuningu již nějakou dobu pohybuje. Členkou klubu Girls Tuning je zhruba od roku 2004, nebo spíše od konce roku 2003.

Andrea

A co ji vlastně přivedlo k tomuto koníčku? Přesná definice nejspíš neexistuje, neboť to bylo součástí její osoby odjakživa. Kam jen její paměť sahá, dral se zájem o motorismus na přední místa. Nápadů jak doladit svého mazlíčka měla nepřeberné množství. Nejspíš se s tím narodila, s tou nutkavou potřebou změnit něco k  obrazu svému. Tedy na základce si ještě lakovala angličáky lakem na nehty, nebo v garáži tajně sprejem tátovu babetu, ale to jsou prostě začátky. Tehdy jí bylo tak 12 let a s holkami s vesnice měly „babeta-gang“. Zvyky se ovšem příliš nezměnily, ani když se v 18 mohla konečně pochlubit oficiálním řidičákem a stala se hrdou majitelkou svého prvního auta.

Juhova
V současnosti je hrdou majitelkou vozu VW Passat 3C 4motion 103kw, který jí dělá radost od roku 2009. A jaké úpravy na něm již dělala a jak dlouho to trvalo? Oproti předchozímu autu passat ještě moc změn nepocítil, a možná to bude tím, že i ve své přirozené podobě je jeho vzhled výjimečně uspokojivý. 

???????????????????????????????

Podpora rodiny není nikdy na škodu. Rodina Andrey si na tento koníček již zvykla a tak dnes může říct, že má jejich maximální podporu. A nejen u rodiny, ale taktéž u přátel, pro něž je auto pouze dopravním prostředkem. Pokud to jde, tráví se svým autem opravdu hodně času. Svým způsobem je to i relax, popřípadě únik od špatných nálad. Takže situace, které někteří zahání antidepresivy, ona řeší tak, že se zavírá do garáže. A to i v případě, pokud by tam měla jen hodiny voskovat lak. Taková situace ale v průběhu vzniku kalendáře nenastala, protože jsme byli zásobováni pořádnou dávkou energie, o kterou se postaral BIG SHOCK. Suchým mytím pečovala o jejího plechového miláčka společnost iDRY.

A.Juhova
Nezbývá, než Andree za účast na projektu kalendář Girls Tuning 2015 poděkovat. Partnerem kalendáře je společnost INTERACTION, která podporuje vzdělávání, úzce spolupracuje s úřady práce a jako akreditovaná vzdělávací instituce úspěšně provozuje rekvalifikační kurzy Autolakýrník již řadu let. Pracovní pozice autolakýrník je vhodná i pro ženy. Rekvalifikační kurzy Autolakýrník probíhají ve školicím středisku společnosti Interaction s.r.o. v prostorách SOU a SOŠ Praha a vedou je zkušení lektoři, kteří mají velmi bohaté zkušenosti z oblasti opravárenského lakování vozidel.

 
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Girls Tuning 2015