Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Září 2019
ijournal.cz

France utekl před narozeninovým koncertem Drobného do zahraničí

red Zdroj: foto: archiv 10.1.2015 Celebrity, Hudba

Milan Drobný, který oslaví své 70. narozeniny 13. ledna 2015 velkolepým koncertem se svými hosty v pražské Lucerně má teď obavy, aby se koncert uskutečnil. Zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France, totiž odletěl na dovolenou na ostrov Komandoo, jenž patří k Maledivským ostrovům. „Ano, je to pravda, vracím se 12. ledna, tedy den před koncertem. Dostal jsem tento dárek k Vánocům a přehodit na jiný termín už se to nedalo, protože už vše bylo zaplacené“, potvrdil Martin France. „S Milanem jsme měli ještě den před Silvestrem pracovní schůzku s naší produkcí, kde jsme si vše znovu probrali, aby byl v klidu, že vše běží v pořádku, a že Lucerna určitě bude, ať se nebojí“.

France_Drobny

Drobný má ale strach, aby se mu jeho pěvecký kolega a hlavní osoba, která má koncert na starosti vrátil včas, protože z Malediv jsou to přece jen tři letecké přestupy. Teď ještě čekají oslavence a jeho kolegy zvukové zkoušky s kapelou Charlie Band, která bude interprety na koncertě doprovázet. Jediný, kdo bude na zvukové zkoušce, která se uskuteční v neděli 11. ledna chybět, bude právě France, který by měl na pražském letišti přistát až o den později. „No, budu si muset svůj song vyzkoušet až ten den přímo v Lucerně, tak doufám, že to vše zvládnu a že zpáteční návrat s teplotními rozdíly se nepodepíši nijak na hlasivkách“, má obavy France.

IMG_4915

Jinak z Drobného kolegů se zatím na koncert nikdo neomluvil, že by nepřišel, tak pokud ještě vyloženě někoho neskolí nějaké onemocnění, budete moci v Lucerně slyšet například Jiřího Suchého, Petru Janů, Dalibora Jandu, Václava Neckáře, Petra Koláře, Leonu Machálkovou, Petra Spáleného, Yvetu Simonovou, Heidi Janků a mnoho dalších.

Do Lucerny dorazí také herečka Tereza Kostková, která si přijde pro šek pro nadační fond „Veselý senior“, jehož je patronkou, neboť 70,- Kč z každé prodané vstupenky z tohoto koncertu jim bude věnováno.

Drobný_Milan

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv