ijournal.cz

Ledárny Open Air mění název a přidávají druhou scénu

red Zdroj: www.pragueopenair.cz 2.4.2023 Aktuality a pozvánky, Festivaly

   Na Prague Open Air zahrají Hooverphonic, Chinaski nebo David Koller


Atraktivní hudební vystoupení pod širým nebem připravil pro všechny fanoušky hudby Prague Open Air. Ten přebírá úspěšný koncept Ledárny Open Air a rozšiřuje ho o novou lokalitu, Občanskou plovárnu. Program Prague Open Air bude probíhat od června do září a nabídne širokou škálu žánrů. Na dvou scénách, v Ledárnách Braník a na Občanské plovárně, vystoupí řada populárních českých i zahraničních interpretů včetně Hooverphonic, TV Girl, Chinaski, Pražského výběru, Davida Kollera, Monkey Business, Anety Langerové, IMT Smile, Vypsané fixy, UDG, Hradišťanu nebo Michala Prokopa. Vstupenky jsou dostupné na webových stránkách pragueopenair.cz nebo Goout.net.


Prague Open Air

Prague Open Air navazuje na loňský úspěšný projekt Ledárny Open Air a rozšiřuje ho o další lokaci – Občanskou plovárnu. „Návštěvnost Ledáren v minulém roce jasně ukázala obrovský zájem Pražanů o stálou kulturní scénu, která kromě živé hudby nabízí i jedinečnou letní atmosféru pod širým nebem, informuje za pořadatele Netradičních koncertů Tomáš Staněk a pokračuje: „Jsme proto rádi, že v letošním roce hudebním fanouškům nabídneme další prostor, který bude mít úplně jiný vibe. Scéna Plovárny je umístěna v zahradách s nádherným výhledem na Vltavu v samotném centru Prahy na Malé Straně. Bude kapacitně intimnější a nerozhodí ji ani počasí, protože je krytá. Obě lokace jsme zaštítili jedním jménem Prague Open Air.

Koncerty v Ledárnách budou probíhat ve stejném areálu jako loňské Ledárny Open Air, tedy hned vedle historických budov Branických ledáren. Návštěvníci se můžou těšit na Sto zvířat, Hooverphonic, Chinaski, Pražský výběr, Mňága a Žďorp, Sofian Medjmedj, IMT Smile, Monkey Business, David Koller, Horkýže Slíže, TV Girl, Poletíme? a Vypsanou fixu. Na Občanské plovárně zahraje Aneta Langerová, Michal Prokop & Framus Five, N.O.H.A., Polemic, Skyline, UDG ale i Hradišťan & Jiří Pavlica nebo Vašo Patejdl.

Ledárny Open Air_foto_Petr Klapper_2

„Vedle návštěvníků obou scén nám také záleží na obyvatelích Prahy, a proto budeme pokračovat v dodržování seberegulačních opatřeních, která zabraňují šíření zvuku z našich areálů. Jelikož je každá lokace unikátní, přizpůsobíme opatření pro Plovárnu specifikám prostoru, doplňuje Staněk.

Vstupenky na Prague Open Air jsou již k dispozici na webových stránkách pragueopenair.cz nebo Goout.net. Doporučujeme neváhat s nákupem, protože zájem o koncerty je velký a kapacity jsou omezené.

PROGRAM PRAGUE OPEN AIR 2023


Ledárny Braník:

15. 6. Sto zvířatLedárny Open Air_foto_Petr Klapper

17. 6. Hooverphonic

20. 6. Chinaski

21. 6. Chinaski

22. 6. Pražský výběr

28. 6. Pokáč

29. 6. Mňága a Žďorp

30. 6. Sofian Medjmedj

20. 7. IMT Smile

27. 7. Monkey Businessfestival

9. 8. David Koller

10. 8. Horkýže Slíže

15. 8. TV Girl

22. 8. Poletíme?

24. 8. Vypsaná fixa

29. 8. Iné Kafe

a další

Občanská plovárna:Ledárny Open Air_foto_Petr Klapper_3

18. 7. N.O.H.A.

19. 7. Michal Hrůza & Kapela Hrůzy

26. 7. Vašo Patejdl

27. 7. Hradišťan & Jiří Pavlica

1. 8. Xavier Baumaxa

2. 8. Polemic

3. 8. Michal Prokop & Framus Five

11. 8. SkylinePrague Open Air

13. 8. Aneta Langerová

7. 9. UDG

20. 9. Xindl X
a další


DALŠÍ
INFORMACE

Webové stránky: www.pragueopenair.cz

Press centrum: https://bit.ly/PragueOpenAir2023_PRESS

Facebook: https://www.facebook.com/pragueopenair

Instagram: https://www.instagram.com/pragueopenair/


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.pragueopenair.cz