ijournal.cz

Vasky oznamují naplnění cíle za účelem záchrany značky Botas a představují novou jarní kolekci

red Zdroj: Vasky/Botas 3.4.2023 Móda, obuv, doplňky

Václav Staněk, zakladatel obuvnické značky Vasky, před oznámil, že se bude ucházet o odkoupení značky Botas, která je od prosince loňského roku v likvidaci. Aby mohl tyto kroky podniknout, spustil na své značce Vasky crowdfundingový výprodej, který úspěšně skončil v neděli 19. března ve večerních hodinách.

Vasky

„Takovou vlnu zájmu o záchranu tradiční české značky jsme opravdu nečekali,“ uvádí Václav Staněk a dodává: „Lidé celý týden sdíleli naše příspěvky a na prodejnách kupovali páry pro celé rodiny. Jsme za to moc vděční. Je vidět, že značka Botas má v českých srdcích stále své místo.”

Výprodej probíhal na e-shopu i všech prodejnách. Někteří si na svůj vysněný pár Vasek dokonce museli počkat ve frontě před prodejnou. Stalo se to v Brně i Praze, kde dokonce v prodejně Na Příkopech kvůli velké návštěvnosti prodloužili otevírací dobu. Aby se dostalo opravdu na všechny a značka poděkovala svým zákazníkům za podporu i trpělivost, prodloužila svůj výprodej do středy 22. března.

Staněk
Staněk má nyní dostatek prostředků na ochrannou známku a výrobní zařízení, které potřebuje, aby mohl plynule pokračovat v tradici značky. „Aktuálně jsme ve fázi, kdy jsme přijali cenovou nabídku majitelů Botas a připravujeme smlouvu. Do měsíce bychom ji měli podepsat. Současně pracujeme na potenciální první kolekci značky Botas, kterou bychom po podepsání smlouvy rádi představili,” doplňuje Václav Staněk.

Odkaz na video

Vasky
stejně jako každý rok vítají jaro novou kolekcí. Navzdory náladě ve společnosti si Vasky přejí své zákazníky rozveselit, a proto uvádí na trh barevné slip on modely hodící se na každou příležitost.

Vasky.JPG

Univerzální obutí představí hned v šesti barevných kombinacích. Každá barva zároveň vyjadřuje určitý charakter–⁠bílá znázorňuje klid, důvěru a víru v dobré zítřky, modrá zase dobrodružnou povahu, ctižádost a touhu poznávat. Nové slip ony mohou zákazníci díky univerzálnosti využít při řadě příležitostí, ⁠na procházkách, v práci, ale třeba i na svatbě. Hodí se k džínám, kraťasům, ale i k elegantním šatům či oblekům. Od 1. dubna 2023  je cena páru za 2 399 Kč.

„Každý může začít u bot, vybrat si takové, které jsou jeho srdci nejbližší, kráčet v nich hrdě, ať už si zvolí jakoukoliv cestu,” popisuje myšlenku nové kolekce zakladatel značky Václav Staněk.

Více informací na webu, Instagramu nebo Facebooku

 


 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vasky/Botas