ijournal.cz

Langmajer zlobí, Gondíková nakupuje

red Zdroj: Bontonfilm 18.7.2016 Celebrity

Hrozí známému páru rozchod? Jiří Langmajer se v pražském nákupním centru Arkády Pankrác převlékal na toaletách ve společnosti cizí ženy a jeho přítelkyně Adéla Gondíková si mohla o kousek dál vyplakat oči, a tak zaháněla smutek „po žensku“ nakupováním… Celá situace ale neskončila rozchodem herecké dvojice, jelikož do role záletníka se Jiří jen dočasně převtělil kvůli natáčení filmové komedie Sezn@mka. Hraje zde notorického sukničkáře a jeho milující a podváděnou manželku si zahrála právě jeho skutečná přítelkyně Adéla Gondíková.

Gondikova

Blondýna, s níž byl Jiří zavřený na toaletě, je režisérka filmu Zita Marinovová. „Na pánských toaletách jsem byla poprvé v životě. A zrovna v tak dobré společnosti,“ směje se Zita, která je zároveň i autorkou scénáře a dodává: „Když jsem psala scénář, v duchu jsem v té hlavní roli viděla a slyšela Jirku. Takže moje radost, když to vzal, neznala mezí. Až později mě napadlo, že bych do role jeho ženy obsadila Adélku. Aby to mezi nimi jiskřilo a taky aby si to mohli doma zkoušet.“

Langmajer

Nakonec se ale životní partneři na place potkali jen na pár hodin. „Měli jsme společný pouze jeden natáčecí den. Hrajeme manžele a jak už to tak v komediích bývá, manžel se zajímá víc o jiné ženy, než o svou vlastní“ směje se Adéla. Při natáčení v nákupním centru se ale Jiří sešel před kamerou s jinou známou herečkou – miniroli vyděšené uklízečky si totiž ve filmu střihla Jaroslava Obermaierová.

Obermaierova
Komedie Sezn@mka má premiéru v kinech 27. července a kromě Jiřího Langmajera a Adély Gondíkové se můžete těšit třeba na Marušku Doležalovou, Petra Vondráčka, Ivu Kubelkovou, Jaromíra Noska, Šárku Vaculíkovou nebo Lukáše Pavláska.  

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bontonfilm