Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 18.Únor 2019
ijournal.cz

Kryštof má nový klip Ty a já, nejvýpravnější ve své historii

red Zdroj: Kryštof 23.6.2015 Hudba, Zábava

Kapela Kryštof vypouští do světa videoklip k druhému singlu z alba Srdcebeat. Pořídila jej k baladě Ty a já. Výpravný filmový příběh napsala a režírovala Karin Babinská, za kameru se postavil uznávaný britský tvůrce Sam McCurdy. Album Srdcebeat se hned po svém vydání vyhouplo na špičku nejprodávanějších tuzemských titulů. Kapela jej naživo představila na dvou koncertech pro fanoušky, aby si písničky vyzkoušela před podzimním halovým turné, jež se blíží vyprodání.

Klip zde: https://www.youtube.com/watch?v=2lx4vLeqL3U

Nový videoklip Ty a já patří k nejvýpravnějším v historii kapely. Hlavních rolí se zhostili lídr Kryštof Richard Krajčo a herečka Hana Vagnerová. “Hanku jsem oslovil, protože má krásné křivky,” směje se Richard Krajčo a hned upřesňuje: “S Hankou se známe z natáčení seriálu Vraždy v kruhu a typově se nám do klipu hodila.

 tyaja_tanec_foto_Stanislav_Honzik (9)_mailPři psaní scénáře gangsterského příběhu se Karin Babinská inspirovala svými  oblíbenými filmy Bonnie a Clyde či Butch Cassidy a Sundance Kid. “Chtěla jsem, aby  příběh klipu obstál i samostatně bez písně, ale zráoveň koresponduje s Richardovým  lyrickým textem,” říká režisérka a zároveň zpěvákova partnerka.

 Celodenní natáčení v Praze a Berouně měla pod palcem firma Film United v čele s  Rickem McCallumem, producentem tří dílů Star Wars. Za kameru se postavil britský  kameraman Sam McCurdy, který má sebou řadu filmů či seriály Hra o trůny a Merlin.
 “Rick pomohl Karin s režírováním druhého štábu a docela si to užíval. Naposledy dělal  na videoklipu někdy před třiceti lety pro Rolling Stones. Sam McCurdy přiletěl na  otočku z Londýna, celý den byl usměvavý a pořídil super záběry. Vůbec celý tým byl úžasný a vše při natáčení klapalo jak na drátkách. Byla to opravdu americká produkce,” říká Krajčo.

Premiéru klipu Kryštof spojil s charitativní akcí, během níž za pomoci serveru iDNES.cz a Nadace Agrofert vybral přes 464 tisíc korun na pomoc hendikepovaným dětem. Dalších 100 tisíc korun věnovala sama kapela. Všichni úspěšní v dražbě, jejíž hlavní cenou byl soukromý akustický koncert, se mohli zúčastnit slavnostní premiéry 22. června v pražském kině Aero, po němž šla kapela s deseti dražiteli a jejich doprovodem na večeři. 

tyaja_tanec_foto_Stanislav_Honzik (7)_mailTy a já je druhým singlem z desky Srdcebeat, které vyšlo 1. června a hned se vyšvihlo na první pozici albového žebříčku IFPI a již je multiplatinové. Titulní singl Srdcebeat patří už týdny k nejhranějším písním v českém rozhlasovém éteru. Kryštof již stihl nové písně představit naživo, a to na dvou exkluzivních červnových koncertech v Praze a Ostravě, na které se dostali jen výherci soutěží.
Byly to zatěžkávací zkoušky, které mohly dopadnout jakkoli. K Inzerátu jsme udělali jen jeden fanouškovský koncert pro 400 lidí, tentokrát byly koncerty dva a to rovnou pro téměř 3000 lidí. Zpívali, jako by šlo o staré hity a ne o písně, co jsou pár dní venku, a pak nám psali, že živě to zní ještě lépe než z alba. Jejich reakce a nadšení nás nabilo ještě víc. Už se nemůžeme dočkat velkého turné,” říká Richard Krajčo.

Kryštof se vydá s novým albem Srdcebeat na velké halové turné na podzim. Začne 19. a 20. října v Ostravě. 23. a 24. října Kryštof zavítá do Brna. V Praze se kapela představí 27. a 28. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká Liberec. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v Pardubicích. “První koncerty v Praze, Ostravě a Brně jsou vyprodané, na ostatní zbývají už jen stovky lístků,” podotýká Krajčo.

Vstupenky jsou k dostání za 490 Kč ke stání a za 590 Kč k sezení. Zákazníci T-Mobile mohou na všechny vstupenky získat 10% slevu, a to prostřednictvím portálu www.nasimproradost.cz. Předprodej zajišťuje Ticketstream s výjimkou Prahy, kde si fanoušci musí koupit lístky v síti Ticketportal, v Liberci pak mohou využít navíc Ticketpro.

Kryštof Srdcebeat Tour 2015

19.10. a 20.10. Ostrava – ČEZ aréna / 23.10. a 24.10. Brno – hala Rondo / 27.10. a 28.10. Praha – 02 aréna / 31.10. Liberec – Home Credit Arena / 3.11. Pardubice – Tipsport aréna

Předprodej: www.ticketportal.cz (Praha) – www.ticketstream.cz (ostatní)

Kryštof: www.krystof.netwww.facebook.com/skupinakrystof


Nové písně na YouTube

Ty a já – www.youtube.com/krystofvevo

Srdcebeat – www.youtube.com/watch?v=MnYL2Eehj2U

Tak pojď hledat břeh – www.youtube.com/watch?v=b5trNijIdLY

Album Srdcebeat ke stažení na iTunes: http://apple.co/1H8DGwv

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kryštof