Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Krémy pro ochranu a zdraví nejen problematické pleti i poškozené kůže

red Zdroj: For Life & Madaga 20.8.2014 Krása a zdraví

Podzim je už skutečně tady! Jeho příchod a s ním i chladnější a sychravé počasí pocítíme na vlastní kůži, a to doslova. Podzim totiž neznamená jen oblékání se do více vrstev oblečení, ale představuje i skutečnou zátěž pro naši pokožku. Právě v tomto ročním období dochází ke zhoršování projevů řady kožních onemocnění, zvýšení citlivosti kůže i ke zhoršení jejího celkového stavu a dehydrataci, kdy až 50 % populace trpí určitou formou suchosti pokožky.  Důvodem problémů je zpravidla narušená funkce kožní bariéry – tedy schopnost zadržovat v pokožce vodu a chránit kůži proti vlivům vnějšího prostředí. A právě porucha kožní bariéry vede k vývoji řady kožních onemocnění.

Nejsnazším a nejrychlejším způsobem obnovy kožní bariéry je využití takzvaných bariérových krémů. Ty jsou dostupné například i v lékárnách a díky jednoduché aplikaci a snadnému vstřebání dovedou kůži výborně ochránit, ošetřit a obnovit její narušenou bariéru. Reprezentantem zcela nového inovativního přístupu v řešení kožní bariéry jsou mikroemulzní systémy na bázi mikročástic talku a zinku (např. 2Derm). Po aplikaci tak vytvoří na kůži speciální náhradní bariérový systém, který se svým složením velice blíží složkám lidské kůže. Tyto systémy po nezbytnou dobu nahradí bariérovou funkci kůže.  Narušená pokožka se tak může hojit, regenerovat a postupně obnovit svoji přirozenou bariéru.

Při výběru vhodného bariérového krému by se pacient měl vždy poradit s lékařem nebo lékárníkem a vybírat z produktů, které jsou klinicky testovány a pacienti s nimi mají dobré zkušenosti.

2Derm_bariérový_krém_Transparent_12DERM BARIEROVÝ KRÉM TRANSPARENT 

Klinicky testovaný přípravek pro pravidelnou péči o zdravou nebo lehce poškozenou citlivou kůži, 2DERM barierový krém Transparent ocení všichni s podrážděnou, přecitlivělou a suchou popraskanou pokožkou. Krém byl speciálně vyvinut pro ochranu problematické kůže, udržuje funkční kožní bariéru a pomáhá pokožce s její regenerací. Jde o unikátní přípravek, jediný svého druhu v Evropě. Dokáže kůži pomoci od svědění, suchosti, pomáhá s popraskanou pokožkou rtů a chrání i před vnějšími vlivy prostředí (UV záření, chemické a fyzikální faktory prostředí). 2DERM barierový krém Transparent od For Life & Madaga je český profesionální dermo-kosmetický přípravek na francouzských základech. Krém je vhodné aplikovat 1-3x denně jemným vmasírováním na postižené místo. Ideální je na obličej i tělo jako denní nebo noční krém. Určen je pro všechny dospělé a děti od 3 let. Volně k dostání také v lékárnách. I problematická pokožka může být krásná a zdravá!

Cena: 636 Kč / 50 ml, 1 600 Kč / 200 ml

2DERM REHA SPECIAL – PRVNÍ POMOC PŘI REHABILITACI AKUTNĚ POŠKOZENÉ KŮŽE

2DERM REHA special je klinicky testovaný patentovaný český dermo-kosmetický přípravek, který je doporučován dermatology pro svou schopnost nahradit kožní bariéru, upravovat hydrataci pokožky a napomáhat hojení a regeneraci kůže.  Jedná se o účinný bariérový krém, který by neměl chybět v žádné domácnosti, protože díky svému širokému využití je prakticky první pomocí při celé řadě kožních problémů. Popáleniny kůže, poleptání, odřeniny, stržené puchýře, spálení na slunci, svědění, extrémně suchá pokožka, plenková dermatitida, atopický ekzém, opruzeniny nebo citlivá a podrážděná kůže po korektivních zákrocích – ve všech těchto případech nalezne využití. Díky své příjemné emulzní textuře se dobře roztírá, rychle se vstřebává a hlavně začíná okamžitě působit na postižených místech. Má protizánětlivý chladící účinek, snižuje citlivost narušené kůže a také má žádoucí vliv na podporu hojení.

2Derm_REHA_Special_1

2DERM REHA special se hodí i jako prevence a ochrana před nadměrným vysušováním kůže vlivem nízkých teplot a suchého vzduchu. Chrání také pokožku před stárnutím, udržuje ji vláčnou, zabraňuje dehydrataci a rychle zmírňuje a zklidňuje podráždění kůže. Neobsahuje parabeny, kortikoidy a není parfemován. Volně k dostání také v lékárnách. Vhodný pro dospělé a děti bez věkového omezení.

Cena:
273 Kč / 20 ml, 
1600 Kč / 200 ml

Výrobce obou produktů:
FOR LIFE & MADAGA

www.2derm.com

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: For Life & Madaga