ijournal.cz

Krásné vlasy začínají u zdravé pokožky hlavy

red Zdroj: Sensual/MonRin 30.4.2017 Krása a zdraví
MonRinSpolečnost SENSUAL uvádí na český i slovenský trh italskou, speciální kosmetiku pro vlasovou pokožku a vlasy, která pomáhá v boji s potížemi, jako je vypadávání vlasů, mastné vlasy, suchá, šupinatá kůže, lupy. Také chrání před ničivými účinky vnějších faktorů jako je horký vzduch z žehličky na vlasy, barvení. Všechny přípravky MonRin byly složeny na bázi přírodních účinných látek k dokonalé výživě vlasové pokožky a vlasů. Obsahují např. granátové jablko, ženšen, bambus, lopuch, kopřivu, břízu a esenciální oleje tymián, rozmarýn, citron, mimózu. Nechybí ani vitamin F a pantenol, olej z obilných klíčků či rýže i mandlí.

„Značka MonRin nás, stejně jako francouzská kosmetická značka Gisele Delorne, oslovila svou filozofií, úzkou řadou vzájemně se doplňujících přípravků individualizovaným přístupem a v neposlední řadě i účinným řešením problémů s vlasy či vlasovou pokožkou“, říká Ing. Magdalena Ismail Křelinová, majitelka a školitelka českého zastoupení značek a dodává: „Peeling obličeje je samozřejmostí. A co peeling vlasové pokožky? Vlas je mrtvá tkáň, pokud na něj nanášíme zkrášlující a pečující přípravky, poskytujeme mu „make-up“. Věnujme se společně vlasové pokožce!

Trichologie_
MonRin, jak bylo řečeno, pomáhá řešit problémy s abnormálním stavem pokožky hlavy a vlasů. Řada léčebných prodůktů je určena pro domácí použití. Doporučení přípravků předchází odborné trichologické vyšetření. Základem je získat a zachovat čistou vlasovou pokožku, stimulovat růst nových vlasů a omezit nadměrné vypadávání. Po aplikaci přípravků dochází ke zlepšení výživy vlasového folikulu. Omlazení vlasové pokožky se provádí kosmetičkou v salonu a klient pak naváže na ošetřování v MONRINdomácím prostředí.


Postup omlazení pokožky:
  • Peeling vlasové pokožky, zklidnění
  • Mezoterapie, příprava pokožky přístrojem D´arsonval
  • Aplikace přípravku MonRin podle potřeb klienta
  • Mezopem – stimulace vlasového vlasového růstu pomocí impulzů
  • Masáž
  • Laser
d.

 
Stárnutí vlasů                                                                               Prevence
a.b.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sensual/MonRin