ijournal.cz

Krásná a zdravá s M&S

red Zdroj: www.marksandspencer.cz 2.9.2020 Významné osobnosti, veřejné projekty

V prodejnách Marks & Spencer probíhá do 13. září akce na podprsenky. Z každého nákupu podprsenek v minimální hodnotě 699 Kč bude věnováno 50 Kč na podporu projektu Ruce na prsa, který je pod záštitou Dialog Jessenius provozován již 8 let. Odborně vyškolené specialistky ženám poradí, jak si mají vybrat podprsenku, aby jim dokonale seděla a poskytovala co největší pohodlí. Navíc při nákupu podprsenek v hodnotě nad 699 Kč M&S nabízí 15% slevu. V době akce si také zákaznice v prodejně na Václavském náměstí budou moci pod dohledem odborného zdravotnického personálu vyzkoušet správný postup samovyšetření prsou na fantomovi.

„V rámci brafittingu a projektu Ruce na prsa tentokrát penězi vybranými z prodeje podprsenek pomůžeme rozšířit povědomí o správném samovyšetřování prsou do škol, dětských domovů a do mateřských center. Stále častěji jsou totiž právě mladé ženy a maminky častými onkologickými pacientkami a pro dívky z dětských domovů je velmi obtížné získat informace nebo školení o správném samovyšetření.“ říká Helena Vyhnánková, marketingová manažerka M&S.

fantom
Dámské spodní prádlo značky Marks & Spencer se úspěšně prodává už 94 let ženám všech tvarů i věkových kategorií. Není tedy divu, že nové kolekce prádla jsou nejen svůdné, ale navíc jsou obohaceny i o praktické inovace.

podprsenkakalhotkyKolekci Rosie for Autograph již po několik let navrhuje anglická herečka a modelka Rosie Huntington-Whiteley. Tato kolekce šatník obohatí o nádech půvabu z přehlídkových mol. Vyznačuje se prvotřídním hedvábím, něžnou krajkou a lichotivými střihy.kalhotkypodprsenka Koupí některého z kousků prádla M&S uděláte radost sobě a současně pomůžete ostatním ženám.

Nabídka produktů se může na e-shopu i v jednotlivých prodejnách lišit. Více informací v prodejnách nebo na marksandspencer.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.marksandspencer.cz