ijournal.cz

Dvojice vůní TOM TAILOR – energická a elegantní

red Zdroj: Tom Tailor 3.9.2020 Krása a zdraví

Značka TOM TAILOR vždy říká „ano“ opravdovému životu a osobitosti. Vůně FOR HIM a FOR HER dokonale ztělesňující tento postoj, vyzařují sportovní eleganci souznící s jakýmkoliv dobrodružstvím, jež život přinese. Zářivé vůně nabité energií umožní jejich nositelce nebo nositeli působit sebejistě – nejsou jen prostým doplňkem módního outfitu, ale perfektně vyzdvihnou individualitu každého jedince. Díky tomu jsou jasnou volbou pro všechny ženy a muže, kteří chtějí od života více.

 

TOM TAILOR FOR HERTOM TAILOR FOR HER – Vůně pro ni

Kompozice plná radosti ze života a ženskosti. Květinově svěží vůně se otevírá tóny broskve, zázvoru a bergamotu. Srdce dává prostor sladce květinovým akcentům v podobě neodolatelné směsice růže, frézie a mirabelky. Duši vůně v základu dotvářejí tóny švestky, cedru a pižma.

Hlava: broskev, zázvor, bergamot
Srdce: růže, frézie, mirabelka
Základ: švestka, cedr, pižmo

Cena:

EdT 30 ml – doporučená MOC 440 Kč

 

TOM TAILOR FOR HIMTOM TAILOR FOR HIM – Vůně pro něj

Dokonalé propojení mužnosti a elegance. Bergamot, mandarinka a malina vytvářejí svěží úvod vůně, zatímco v srdci se rozevírá bylinný buket složený z pivoňky, levandule a pelargonie. Kompozici uzavírají tóny santalového dřeva, pačuli a kůže dodávající vůni dlouhotrvající, příjemně kořeněný základ.

Hlava: bergamot, mandarinka, maliny
Srdce: pivoňka, levandule, pelargonie
Základ: santalové dřevo, pačuli, kůže

Cena:

EdT 30 ml – doporučená MOC 440 Kč

Flakony

Flakony vůní navržené v moderním a autentickém duchu jsou zahalené do nadčasových barev. Jemná pastelově růžová u dámské vůně příjemně kontrastuje s tmavomodrým designem pánské verze. Oba flakony zaujmou hravou elegancí, již umocňuje povrch s diamanty evokujícími hroty. Spojení kulatých a hranatých prvků vytváří dokonalou harmonii s optimistickou a sebevědomou vonnou kompozicí.

 

K dostání v síti drogerií dm, Globus, FAnn parfumerie a dámská varianta navíc i v Rossmann.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tom Tailor