Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Kouzelná vánoční atmosféra je zpět ve STARBUCKS

red Zdroj: Starbucks® 11.11.2014 Gastronomie

Společnost AmRest Coffee s.r.o., provozovatel kaváren Starbucks na českém trhu, s potěšením oznamuje, že kavárny Starbucks zahajují období červených kelímků. Vysílají tím jasný signál, že se blíží čas Vánoc! K nim neodmyslitelně patří jedinečné nápoje Gingerbread Latte a Toffee Nut Latte, které si získaly řadu příznivců po celém světě. Toto tradiční sváteční duo letos poprvé na českém trhu doplňuje čokoládová novinka Honey & Almond Hot Chocolate. Milovníci zrnkové kávy si mohou v období Vánoc vychutnat tradiční vánoční směsi Starbucks® Christmas Blend a Starbucks® Christmas Blend Espresso Roast.  

čokoláda

Nabídku nápojů doplňuje jedinečná vánoční kolekce hrnků a termohrnků a sladké sezónní dezerty, včetně domácích perníčků a nápadité Cukrové hůlky – sladká delikatesa a dekorace v jednom. Vánoční nabídka je na kavárnách k dostání od 11. listopadu 2014 do 5. ledna 2015.

hrnky

„Vánoční období si na kavárnách vždy velice užíváme, protože je prostoupené slavnostní náladou a radostí ze setkávání s přáteli a rodinou. Jsme rádi, že k této jedinečné atmosféře můžeme přispět doušky vánoční nálady,“ řekl Brian Aherne, Regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko, a dodal: „I v letošním roce spojujeme své síly s pražským týmem amerického fotbalu Prague Lions, abychom společně potěšili děti, které bohužel musí strávit Vánoce v pražské motolské nemocnici. Od konce listopadu budeme ve vybraných kavárnách shromažďovat dárky, které těsně před Vánoci předáme dětem v nemocnici a věříme, že nás i v letošní sbírce zákazníci podpoří.“

vánoce ve Starbucks

Sbírka dárků bude probíhat ve všech kavárnách od 28. listopadu do 21. prosince. Pro fanoušky týmu Prague Lions budou také připravena speciální odpolední setkání přímo s hráči týmu na kavárnách v Dejvicích, na Malostranském náměstí, Můstku, Muzeu, Chodově a v Palladiu.  

Vánoční nápoje:

  • NOVINKA – Honey & Almond Hot Chocolate– Mocha a mandlový sirup smíchaný s ohřátým mlékem, ozdobený čokoládovou šlehačkou s medovou a mocha polevou.
  • Gingerbread Lattechuť a vůně čerstvě upečeného perníku, která se v tomto nápoji snoubí s jemným espressem a ohřátým mlékem, to vše je dozdobeno šlehačkou posypanou muškátovým oříškem.
  • Toffee Nut Latte – kombinace chuti pražených oříšků a bohaté mléčné chuti máslových karamelek doplněná jemným espressem a ohřátým mlékem a ozdobená šlehačkou a posypem z karamelek.
napoje

Červené kelímky s sebou přináší oblíbené vánoční stálice a lahodné novinky

Zrnkové kávy:

  • Starbucks® Christmas Blend– směs káv spojující vzácná letitá zrna ze Sumatry s kořeněnou, cedrovou a nasládlou chutí spolu s živou latinskoamerickou kávou a sametově hebkou kávou asijsko-tichomořskou.
  • Starbucks® Christmas Blend Espresso Roast – směs kávy z Asie/Tichomoří a Latinské Ameriky, které dodávají kouzlo vyzrálá zrna ze Sumatry, a jež má díky tmavšímu pražení sladší nádech jemné chuti. Letos se představuje také v podobě limitované edice Origin Espresso a zákazníci si ji mohou vychutnat v jakémkoli oblíbeném nápoji na bázi espressa připraveném v kavárnách Starbucks.
kava

Dezerty:

Makový Cheesecake – NOVINKA – dezert,kterýse skvěle hodí, jak k tradičním, tak i k vánočním nápojům, domácí Perníčky a Cukrová hůlka (Candy cane) vánočně laděná sladká delikatesa i dekorace v jednom.

Vánočně laděná kolekce hrnků a termohrnků a poprvé také nový sváteční design Starbucks karty nabídne inspiraci nejen pro ty, kteří chtějí potěšit milým dárkem, ale i pro milovníky kávy a stylových doplňků.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks®