ijournal.cz

Koukněte na foto z rozdováděné otevíračky nové pražské restaurace Pepe Lopez

Na slavnostním otevření restaurace Pepe Lopez v centru Prahy Na Příkopech se objevila řada známých lidiček našeho showbyznysu, ale také spousta milovníků tequily a vynikajícího ostrého mexického jídla. Spojení těchto dvou, pro střední Ameriku, typických delikates, vyvolalo pořádné zapálení u některých pozvaných hostů. Třeba Monika Marešová za asistence Evy Decastelo (akci moderovala) si vyzkoušela vypít panáka tequily, nebo spíš vysát, z pupíku jedné z pomalovaných slečen, které se staraly o rozdováděný program večera v přízemí u baru.

6-Otevírání_Restaurace_Pepe_Lopez
Lukáš Langmajer slastně ochutnává

Lukáš Langmajer slastně ochutnáváNaopak ve vyšším patře se odehrávala úplně jiná zábava, resp. oslava. Za velkého zájmu novinářů zde své třicátiny slavila moderátorka Michaela Ochotská s přítelem, známým tenistou Tomášem Rosolem. Oba se již těší na příchod svého prvního potomka začátkem příštího roku. Kromě bříška by Michaele těhotenství nikdo nehádal. Stále neuvěřitelně štíhlá (přibrala jen asi 10 kg) si pochutnala na velkém kusu ovocného dortu, který dostala. „Sladkosti teď patří mezi moje chuťovky. Dřív jsem sladké nemusela, ale v  těhotenství je všechno jinak“ prozradila s úsměvem. Na vysokých podpatcích, bez známek únavy dokonce sama roznášela další dortové kousky mezi ostatní hosty. Oba s Tomášem také uznale ocenili vynikající mexické tortily.

2-Otevírání_Restaurace_Pepe_Lopez1Otevírání_Restaurace_Pepe_Lopez
3-Otevírání_Restaurace_Pepe_Lopez

Nejen Marián Vojtko, Bořek Slezáček, Lukáš Langmajer, Jaro Smejkal, Hanka Kynychová s manželem, Nikol Moravcová, Dannie, Štěpánka Decastelo, které těhotenské bříško už roste do obřích rozměrů, Martina Gavriely nebo Martina Pártlová úplně propadli ten večer typickým živým rytmům mexické kapely.

Otevírání_Restaurace_Pepe_Lopez


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: restaurant a bar Pepe Lopez