ijournal.cz

Kolekce Swarovski – Crystal Garden pro sezónu Jaro/léto 2015

red Zdroj: Swarovski 3.2.2015 Móda, obuv, doplňky

V designových prostorách showroomu značky Swarovski v Celetné ulici se ve čtvrtek 22. ledna 2015 uskutečnila stylová odpolední koktejl party. Návštěvníci si během ní mohli detailně prohlédnout nejnovější kolekci značky Swarovski s názvem „Crystal Gardens“, která je určena pro nadcházející sezónu jaro/léto 2015.

Swarovski (2)
Stejně fascinující jako nová kolekce byla i atmosféra v showroomu, který se na jedno odpoledne stala skutečnou krystalickou zahradu.

Nejnovější křišťálové skvosty si přišli prohlédnout i Dana Morávková, Dagmar Patrasová, Nikol Moravcová, Jitka Nováčková, Linda Finková, Chantal Poullain a další.

Swarovski (9)

Společnost Swarovski se každou sezónu znovu vrací ke svým kořenům, nově interpretuje své módní kodexy a hledá novou inspiraci, aby mohla vzniknout nejmódnější kolekce nabízející nádheru a třpyt, charakteristické atributy této značky. Kolekce pro sezónu jaro/léto 2015 je inspirována přírodou, konkrétně zahradou. Nejedná se však o běžnou zahradu, ale o moderní zahradu snů, sahající od měkkých jarních pastelových tónů po letní bohatou a zářivě barevnou paletu. „Příroda měla pro společnost Swarovski vždy zvláštní význam. Kolekce Crystal Garden je živoucím důkazem naší vášně pro moderní trendy. Tentokrát jsme čerpali inspiraci z fauny i flóry, například ze světa hmyzu, abychom vytvořili proměnlivé ženské linie a motivy,“ vysvětluje kreativní ředitelka Nathalie Colin. CelesteCardinal

Tato současná zahrada, vzdušná a plná světla, se zrcadlí v kovových tepaných ornamentech, organických formách a v kamenech broušených do tvaru oválů, navet a hrušky, aby přirozeně znázorňovaly elegantní listy a okvětní plátky. Celou nabídku, prozářenou zlatými kovovými tóny připomínajícími planoucí slunce, tvoří nejrůznější kombinace křišťálů v šedozelených, růžových a tyrkysových odstínech. Kolekce, mezi jejíž další hlavní rysy patří všestrannost a rozmanitost, je skvělým společníkem dnešní všestranné ženy a hodí se pro kteroukoli denní či noční příležitost.

Swarovski (10)

Téma přírody je primárně ztvárněno prostřednictvím barev. Ty jsou nepopiratelně silnou stránkou společnosti Swarovski, kteráSTARDUST_STACKpoužívá vlastní portfolio 150 odstínů a efektů křišťálu. Svěžest a hebkost přinášejí pastelové odstíny, například u náhrdelníku Clay, sestaveného z pružně splývajících řad růžových a akvamarínových křišťálů v kombinaci se šňůrami perel ze světle fialového křišťálu. Žádaný a vyhledávaný náramek Stardust se třpytí celou řadou pastelových tónů. Tyto náramky, v jednoduchém provedení se 730 drobnými křišťály nebo v dvojitém s 1 460 křišťály, lze nyní získat v dvoubarevných verzích a také v podobě náhrdelníků, které ženám zajistí bezkonkurenční třpyt od rána do večera.
Po této jemně pastelové paletě nastupují barvy s rostoucí intenzitou, která odráží atmosféru vrcholného léta, bohatství květů a pestré nádhery. Dokonalým vyjádřením této inspirace je široký náramek Céleste. Je vyhotoven ve velikosti XXL a září bohatými křišťálovými ozdobami, které odlehčují vrstvy plexiskla, na němž jako by se elegantně vznášely křišťály osazené proslulou technikou Crystal Rock.

Swarovski (12)Dalším hlavním rysem kolekce je dominující zlatá barva. Slunečný, zářivý a ušlechtilý kov je využit nejrozmanitějšími způsoby. U náhrdelníku Crown jsou ohromující hroty broušeného křišťálu zasazeny do originálních lůžek zlaté barvy, které kontrastují s pyramidami křišťálových pavé, zdůrazňujících široký řetěz v podobě hadího těla. Minimalistická řada Click představuje kovy upravené do perlového efektu, doplněné o pavé křišťály. CUBISTToto téma, nadpozemsky jemné a výrazně ženské, je zpodobněno prostřednictvím kovu s růžově zlatou, zlatou a stříbrnou galvanizací. Tento výběr materiálů nabízí široké možnosti kombinací s oděvy a doplňky. Stylová, avšak poetická řada Candy, která se inspirovala říší hmyzu a motýly, obsahuje modely oplývající skutečně vytříbenou jemností, například přívěsek prozářený ručně osazenými křišťály s použitím exkluzivní techniky Pointiage®. Téma Cubist, využívající grafické linie s motivy stylu art deco, si pohrává s efekty kovových ornamentů, které zdůrazňují třpyt miniaturních pavé křišťálů.
Přívěsek na dlouhém hadím řetízku umocňuje působivost šperku inspirovaného smyslnou pružností pohybu.

Kolekce Crystal Garden pro sezónu jaro/léto 2015, koupající se v záplavě světel a barev, nabízí nepřeberné množství šperků, od decentních až po hýřivě nápadné, z nichž každý dodá styl a třpyt do každodenního života.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Swarovski