Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Kolekce ORSAY jaro/léto 2015 California Spring

red Zdroj: Orsay 19.1.2015 Móda, obuv, doplňky

Kolekce ORSAY jaro/léto 2015, to je inspirativní hra s materiály  a vzory, které budou v této sezóně v kurzu.

Hlavní roli v této hře hrají grafické potisky a etnické vlivy v novém podání. Ožívají kultovní trendy z 60. a 70. let a tóny jsou pastelové, barevné i sentimentální. Volné střihy, moderní látky a sportovní inspirace se nesou v duchu motta celé kolekce, které zní „ready-to-wear“.

Orsay_Logo_pos

Elegantní střihy, nové délky, moderní materiály a originální detaily plné ženskosti způsobují, že od nové kolekce jaro/léto značky ORSAY nelze odtrhnout oči.

Energize MeDominují energické odstíny – blankyt, korál, šampaň a žluť v kombinaci s jemnou béžovou a bílou. Kolekce je výrazná díky různým prvkům a vzorům jako je krajka, žakárové vzorování, jemné plisování nebo originální tropické, květinové motivy ve výrazných barvách.

Moderní žena sezóny jaro/léto 2015 je podle značky ORSAY cestovatelka, která hledá svůj vlastní styl, vydává se na exotická místa a vrací se do minulých, charakteristických dekád
a vybírá z nich to nejlepší.

ENERGIZE ME

Dynamický, svěží pocit s živými barvami a ženskými tvary. Grafické potisky jako jsou pruhy a květinové vzory se pojí s technickými látkami a členěnými barvami. Uvolněná úprava s akcentem na dámské prvky a detaily přináší městský vzhled, lehce ovlivněný sportovním módním oblečením.

SPRING DESIRE

Ženský vzhled s jemnými, sportovními detaily. Jedná se o kombinaci květinových a grafických vzorů s pohodlnými a funkčními látkami. Charakteristické tvary zastupují volné kalhoty, peplum sukně a trika a trenčkoty. Světle lila barva kontrastující s tmavě modrou v kombinaci s barvami slonové kosti a jemně pískovou, vytváří letní vzhled. Hlavním prvkem kolekce je mladistvý, ale chic přístup.

Modern_Classic

ACAPULCO

Perfektní kolekce pro smyslnou ženu. Jižní Amerika se svými zářivými barvami a tropickými krajinami potkává Evropu poloviny 90. let – Sophia Loren se setkává s Madonnou. Společně přináší novou atmosféru, plnou síly a temperamentu. Jdou zde uvedeny nové délky, materiály zdůrazňující ženskost se pojí se zářivými barvami a celý příběh uzavírají hravé detaily.

 Acapulco

MANHATTAN

Dokonalá kolekce pro zvláštní příležitost s elegantními tvary v moderních látkách. Svěží, jarní vzory, roztomilé detaily a zdobení v dokonalé rovnováze. Vkusného městského vzhledu je dosaženo chic a elegantním stylem se špetkou hravosti. Jsou použity viditelné tištěné motivy, jako jsou motýli nebo vážky. Sladké barvy cukrové polevy se pojí s černobílou žakárovou tkaninou.

Manhattan 

CANDY CAFE

Prostě ženské a romantické oblečení. Uhlazený vzhled spojuje hezkou paletu pastelových a tělových barev s jemným květinovým potiskem a novými tóny zdobení. Jedná se o souhru středních a krátce střižených délek, sukní do zvonu, módních topů elegantně doplněných mikro-žakárem, krepem, krajkami a plisé.

Candy_Cafe_ 

MEXICAN VIBES

Letní nálada s lehkostí a mexickými vlivy. Elegantní styl pro volný čas s lehkými tkaninami a novými tvary. Zavěšené doplňky a volně padnoucí topy kombinované s šortkami a krátce střiženými kabátky / bolery. Výšivky a otevřený vzhled se zde pojí s výraznými barvami jako je ohnivě červená a zářivě modrá.

Mexican_Vibes 

BLUE LATINA

Středo- a jihoamerické etnické vlivy inspirované kulturou Mexika a Peru. Folklorní detaily v moderním provedení vytváří ženský, ale hrdý vzhled. Jedná se o nové materiály se zajímavými texturami a otevřenými návrhy. Klíčovou roli zde hraje džínovina, kůže/semiš a strukturované úplety. Dva odstíny modré jsou prosvětleny jemně béžovou a bělavou barvou.

Mexican

SUMMER BREEZE

Nejlepší prostředí pro tuto kolekci představuje idylická chata, někde uprostřed rozlehlých polí na venkově. Ženské siluety v sobě spojují elegantní tkané látky, hezké průchodky a průsvitné tkaniny. Kolekce v sobě spojuje pohodlné tvary a moderní látky s propracovanými detaily, ladění je romantické a bezstarostné.

 Summer_Breeze

GARDEN EDEN

Garden Eden je inspirována elegantním a barevným městským vzhledem. Velké potisky založené na vzorech květin nebo etnických vzorech zdůrazňují novou sezónu. Zářivé barvy podtrhnou každý vzhled a budou oslavou prvních teplých letních dní. Lehké látky a hladký satén se pojí s materiály z bytelné bavlny a krepu.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Orsay