ijournal.cz

Kolekce oblečení LOLË aktuálně pro podzimní městské dny

red Zdroj: LOLË 2.11.2019 Móda, obuv, doplňky
V LOLË najdete snadno kombinovatelné a pohodlné kousky pro ženy a muže, které se stanou společníky pro celý den. Ať už běháte po schůzkách, čeká vás dlouhá cesta nebo chcete po práci vyrazit na jógu.

udržitelná móda Lole
Každým kouskem oblečení, aniž bychom si to uvědomovali, zanecháváme za sebou na planetě určitou ekologickou stopu tvořenou narůstajícím a nepřiměřeným nakládáním surovinami potřebnými k výrobě šatů, hlavně vody. Nakupujeme stále více kusů oblečení, kterého se však rychle zbavujeme, často za jednu sezónu. V dnešní společnosti většina z nás samozřejmě nepřestane nové věci nakupovat, stačí však, když se při jeho pořizování zamyslíme a lehce přehodnotíme, které výrobce tím nepřímo podpoříme. Ikdyž je jejich cena tak lákavě nízká, což se nám líbí.

Kousky, které najdete v LOLË mají certifikaci Bluesing®, která hlídá celý proces výroby od sběru surovin až po výsledný produkt. Používání chemických látek je řízeno a kontrolováno, aby nedocházelo k negativnímu dopadu na životní prostředí a sociální úroveň lidí pracujících v textilním průmyslu. RDS certifikát (Responsible Down Standard) informuje spotřebitele o kontrole svobody zvířat v rámci samotného chovu a získávání peří z odpovědně vybraných zdrojů. Kachny, díky kterým si užíváme teplo, žijí na farmách, kde mají volný pohyb. Dáváním peří nejsou ohroženy ani nikterak zatěžovány. Na visačce u své bundy LOLË najdete unikátní kód, který stačí zadat na webu trackmydown.com a dozvíte se z jakého druhu kachny peří je a odkud pochází.

tričko a jeans
Nechte si ujít v LOLË Store v centru Prahy, v ulici Karolíny Světlé 19 kolekci oblečení na jógu a volný čas plnou zajímavých střihů, elegance a života. Nová nabídka je rozšířena také o cestovní podložky, bloky na jógu a pár kusů legín, topů a triček z úžasných materiálů a střihů ladících každé postavě. Nechybí tašky, doplňky a rozličné pomůcky pro jógu.

Skvělými společníky, abyste si podzim a jeho barvy mohli naplno užít, může být úžasně hřejivá bunda Emeline Jacket. Bunda je vyplněna kachním peřím, díky kterému je větruodolná. Je také voděodolná a komfortně se v ní budete cítit až do 0° C. Stává se z ní tedy ideální parťák pro podzimní procházky i výlety. Pokud si ji budete chtít sbalit s sebou na víkend, dáte si ji do malého pouzdra (úložné pouzdro je u každé bundy) a schováte do kufru nebo batohu. Má dvě kapsy na zip a je dlouhá k bokům. Cena 3 699 Kč.

bunda Emeline Jacket


bunda Piper Jacket
Pro deštivé dny si můžete přibalit bundu Piper Jacket, která je prodyšná a hlavně také voděodolná. Plně utěsněné švy z ní dělají pláštěnku – voda z ní steče a vás déšť už jen tak nezastaví. Vrchní vrstva bundy je z kvalitního polyesteru, který má velmi jemná vlákna a tak poté i rychle schne. Další výhodou tohoto materiálu je jeho nemačkavost. Jakmile ji vybalíte, můžete bez dalších úprav vyrazit ven. Cena 3 399 Kč.

taška, batoh na jogu
Doporučujeme: Batoh na jógu

Multifunkční taška vyrobená z odolného nylonového vlákna. Taška je možná nosit jako tote, tedy v ruce nebo přes rameno nebo jako batoh. Přední kapsou na zip je možné prostrčit podložku a pohodlně si tak nosit svůj prostor stále při sobě.

Taška obsahuje průhlednou kosmetickou taštičku, sáček na boty, přívěsek na klíče, který se dá připnout k tašce, vnitřní kapsu na notebook a venkovní kapsu na lahev.

Rozměry tašky: výška 40 cm šířka: 32,5 cm hloubka 17,5 cm.
Cena 3 399 Kč.Více z kolekce najdete na stránkách LOLË a Lole storeLOLË Store Prague (otevírací doba kromě neděle 11.00 – 19.00). K nákupu nad 5000 Kč si vyberte jeansy zdarma! Akce platí pouze v kamenné prodejně. Nelze uplatnit na objednávky on-line.

https://www.lolestore.cz/produkty/novinky/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: LOLË